Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért WC-zik sokat a macskám?

Miért WC-zik sokat a macskám?

Figyelt kérdés
Sokat eszik, iszik, de ma már vagy 6-szor hallottam kaparást. Nyávog közben, de észrevettem, hogy akkor többet nyávog, ha van ott valaki a közelben. (pl. a kutya is zavarja, ha nézi WC-zés közben)

2018. okt. 21. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy 6x pisilt vagy kakilt. Az én cicám most sokal pisil, nert szteroidos injekciót kapott, amitől sokat iszik és persze minimum 5x pisil. Ettől eltekintve, nem tartom egészségesnek, ha ennyit jár alomra. Mióta tart ez? Az én cicám alapból napi 2x pisil és 2x kakil (kb). Mindig nyávog, de utána, hogy valaki menjen és takarítsa ki.

Ha közben nyávog, vagy erőlködik, akkor biztos vinnem dokihoz, mert lehet felfázott (húgyúti fertőzés) vagy a veséjével van baj.

2018. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak ivartalanítás után lettek vesebetegségei. A macskák húgyrendszerével gyakran gond lehet, ismeretlen okok miatt is (idiopatikus húgyhólyaggyulladás).

Lesz is termék vagy csak próbálkozik? Ha nincs termék, akkor van igazán probléma.

Nagyon esetleg cukorbetegség is lehet.

2018. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a szokása mostmár elmúlt, de lett egy új. Vettünk neki egy nagyobb almos tálcát, hogy ne szórja ki folyton belőle az almot. 2-3 percig kapar, kapar, kapar. Bele vécézik aztán csinál egy nagy alom hegyet... :'D
2018. okt. 31. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!