Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minőségi macskatápot keresek!...

Minőségi macskatápot keresek! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig Royal Canint kapott nagy részben a cicám, de szeretnék áttérni jobbra.

Más árkategória is szóbajöhet.

Nem válogatós cica.

Brit, 1.5 éves, ivartalanított, kandúr.


Köszönöm!


2018. okt. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém Brit Caret eszik. Nem tudom jobb-e a RC-nál, de nekünk teljes mértékben bejött.
2018. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Real nature wilderness tápok jók, magas fehérjetartalmúak.

Josera leger light vagy marinesse.

Trovet, Acana vagy Applaws tápok is jó minőségűek.


Amúgy jó, ha esetleg nem csirkéset választasz, mert gyakran alakul ki allergia rá. Válassz olyan tápot, ami gabonamentes és egy fehérje forrása van és szénhidrát forrása rizs pl, ami ha jól tudom, gluténmentes. A fehérje legyen kacda, nyúl, bárány, esetleg hal, de az is gyakori allergén. Mindegy, ne legyen kilométer hosszú az összetevő lista.

Ivartalanított esetében szerintem jó, ha sima gabonamentes és magas minőségű táppal etetsz, mint az "ivartalanított"-nak valóval, ami nem jobb (enyém rc ivartalanítottat evett eddig, de mint kiderült, pipiallergiás).

2018. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam az egyik mentett barf-os,a másik viszont nem eszi a húst, így ő Real Nature-t kap.
2018. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém visán optimanovát eszik, 2 hónapja van velünk, szeretnék majd mást is adni neki, nem mindig ugyanazt. De a táp nagyon jó, gyönyörű a cica szőre, és energikus, jókedvű. [link]
2018. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!