Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta cicám van?

Milyen fajta cicám van?

Figyelt kérdés

Par napja kaptam a baratomtol ket cicat. Egy csaladtol vettuk oket perzsa macskakent hirdetve , lathatoan nem azok. Ok kulfoldi rokonoktol kaptak oket es sajnos nincs eleg idejuk a cicakra. Az elso tippunk maine coon volt, de aztan neztem kepeket sziberiai cicusokrol, majd norvegiai erdei macskarol is. Szemelyisegre inkabb a foldon alszanak egesz nap, szeretnek minket kovetni, de nem szeretnek az olunkben lenni, csak amikor ok akarjak. A jatekot a szajukban hozzak nekunk, mint a kutyusok. Illetve megfurdettuk oket es a nyavogason kivul nem volt gond! Nem karmoltak , haraptak, vagy probaltak elmenekulni. Elvileg 4 honaposak, ahhoz kepest ellege nagy termetuek. Nem adjak ki azt a ciripelo hangot, mint a maine coonok. A het masodik feleben megyunk a dokihoz, viszont kivancsi vagyok masok velemenyere is. Mit gondoltok?

[link]

[link]



2018. okt. 22. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan tudom: olyan két cicád van, akiket nem nehéz szeretni! Jó egészséget nekik is, gazdinak is! :)

Majd írd meg ide, a doki mit mondott! :)


[link]


[link]

2018. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Maine Coon nak néznek ki, sztem azok! Nagyon szépek 😍
2018. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!