Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet össze szoktatni...

Hogyan lehet össze szoktatni a macskát a kutyával?

Figyelt kérdés
A macskánk bent él veleünk a lakásban. Kiskutyát szeretnénk mivel hideg van és jön a tél a kutya is bent lenne (Palota pincsi) szóval nem nagy termetű. Hogyan szoktassam össze őket ha meglesz a kutya. Számít az hogy milyen nemű a kutya? A cica kislány! Vegyünk szuka kiskutyát, vagy lehet kan?
2007. dec. 3. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem árt tudni, hogy ha felnőtt macskához kerül kiskutya, a macska lesz a "főnök", mert ő volt ott előbb és ő a rangidős. Palota pincsivel nincs tapasztalatom, de nem hiszem, hogy gond lenne. A cicát nem kell félteni, majd megtanítja a kutyusnak, meddig mehet...:-)) A nőstény macskák nagyon ragaszkodnak a területükhöz, de ha bántaná a kutyát, erőteljesen rá kell szólni, a kutyát pedig könnyebb szófogadásra tanítani. Szerintem a kutya neme ebből a szempontból mindegy. Sok sikert!
2007. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem tök mindegy a kutya neme!!! Nekünk volt két macskánk aztán lett két szuka kutyánk a cicák is lányok voltak semmi baj nemvolt aztán jött még két fiú kutya ők is megszokták a cicákat és remekül kijöttek szóval szerintem semmi baj nem lessz!!! Szurkolok
2007. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a meglévő kutyához szoktattuk a kölyök manyekot, eleinte igen fújt, de egyre közelebb ment a kutyhoz. Finoman, lépésenkét kell szoktatni, először csak kézben megszagoltatni, aztán letenni elé, de figyelni. De nem hiszem, hogy gond lenne, a manyek majd megneveli . Fordított esetben nehezebb. A kutya ha a macskával nő fel, megszokja, szeretni fogja.
2007. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!