Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicam nem fog "kiegni"?

A kiscicam nem fog "kiegni"?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, milyen idos, azt hiszem, nincs 2 honapos. Nagyon jatekos, haromnegyed oran keresztul jatszottam vele, madzagot kergetett es amugy is jatszik mindennel. Kb a semmivel szokott, nincs semmi a foldon, de o kergeti, es egy kupakkal szokott meg jatszani, de azzal nagyon sokat. Szoval ha en jatszok vele nagyon sokat, meg o is magatol egesz nap, akkor nem lesz kesobb egy unott, semmit nem csinalo macska? Mert elterveztem, hogy minden nap jatszom vele, mert nem engedi magat szeretni, hatha igy jobb lesz.

2018. okt. 30. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! :) Játszhatsz vele nyugodtan, amennyit tudsz, a mozgás csak használ neki.
2018. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es-bar ez nem a jatekkal kapcsolatos- de fog szeretni majd? Marmint most nem jon oda, most is mellettem van, hiaba simogatom, nem jon az olembe, ha oda rakom, elmegy mashova. Lesz olyan, hogy jon majd es alig lehet levakarni? Mert igazabol most nem csinal semmit
2018. okt. 30. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez macska függő, valamelyik bújósabb, másik kevésbé. Az, hogy most még nem ilyen, nem jelenti azt, hogy később nem lehet bújós, de nincs rá garancia sem, hogy az lesz. Ha sokat vagy vele, az erősíti a köteléket, szóval ártani nem ártasz vele.
2018. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2018. okt. 30. 21:25
 5/5 anonim válasza:
Véleményem szerint minél többet játszik a macskával,minél több időt tölt mellette,annál jobban fog kötődni önhöz. A szeretetteljes gondoskoskodást az állatok a maguk módján előbb-utóbb mindíg meghálálják.
2018. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!