Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám elég furcsa lett ma....

A cicám elég furcsa lett ma. Mintha meg lenne vadulva. Lehet veszettség?

Figyelt kérdés
Főleg mikor ennivalót lát, teljesen megbolondul, már azt hittem, megtámad, evés után felugrott a videóra, korábban sosem csinált ilyeneket. A szeme is sokkal tágabb, máskor mindig dorombol és hunyorgat a szemeivel, hízeleg... most olyan vad, csak néz hatalmas szemekkel, merészen. :S Mi lehet ez? Csak hangulatingadozás, vagy lehet vírus?
2011. febr. 16. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, nincs beoltatva?
2011. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs, sajnos mikor hozzánk került, mi még kisebbek voltunk tesómmal, a szüleink pedig eléggé le vannak maradva ilyen téren, hogy macskát is oltani kellene. :S
2011. febr. 16. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:

De a veszettséget nem kapja el csakúgy... Miért nem oltod be? Ha benti cica, és csak a kombináltat kapja az is jobb mint a semmi... És csak 8000-10.000 Ft.

Erre nem lehet kifogás az hogy "nincs pénz". Nekem most nincs munkám, mégis most viszem a cicát ivartalanítani. Csomó dologról le lehet mondani érte...

2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Én konkrétan 8 év után leszoktam a dohányzásról, hogy a cicáknak mindene meglegyen, és mindenből a legjobbat kaphassa.

Egy fizetésből élünk, volt hogy 90ezerrel szúrta ki a szemünket párom munkáltatója (állambácsi egyébként...khm), de a macskáknak akkor is ott van a megszokott prémiumtápjuk, ha nekünk csak krumplis tésztára futja. Mert mi fel tudjuk fogni hogy mi miért történi, de annak a kis állatnak nem lehet elmagyarázni hogy "hát apám, kevés volt a fizu, úgyhogy mást kapsz, eszed, nem eszed".

De a kaja csak egy dolog. Az állatorvosi ellátás viszont ALAP. Arra nem lehet kifogás semmiféle anyagi helyzet!

2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az anyagi helyzettel van baj, hanem a szüleink maradi felfogásával. -.-'
2011. febr. 17. 12:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem ezt a felfogást... a mi cicánk is kap tápot, még egy gyulladt szemmel is azonnal vittem orvoshoz, de azért a saját egészségemet nem kockáztatom, hogy ő drágább tápot egyen pl. Ha marad egy kis felvágott, vagy hús, azt előbb kapja meg, és szerintem jobb is, mint a tápok.
2011. febr. 17. 12:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek bármilyen állat?
2011. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogunk azért rosszabbul élni, mert a macskánknak mehetnékje van. Sajnálom, lehet egyesek szerint rossz felfogás, de azért az emberi élet az legfontosabb. És mielőtt rosszakat képzelnének egyesek, a macskánk a látott átlaghoz képest nagyon jól él, mindenki megjegyzi, milyen kis duci, és milyen szép.
2011. febr. 17. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Énse vagyok állatorvos hívő,még sose vittem a macskámat.

Ellenben nekem fontosabb a macskám jóléte mint az enyém.

Hidd el én kockára tenném a saját életemet is hogy neki ne legyen baja.

2011. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is. Ez a minimum.

De gratulálok ismét egy felelősségteljes tini.

Még van pofád ideírni a nyomorod? Kis g*ci vagy te is, mint a többi.

2011. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!