Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska semmit se akar...

Ha a macska semmit se akar megenni nagyon valogat annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Aztan persze ha nem kap mast akkor nagy nehezen megeszi de mi ez mar hogy semmi se jo neki?? Meg van hogy embernek valo kaja se.

2018. nov. 11. 18:27
 1/10 anonim válasza:
Lehetséges hogy hozzászokott egy bizonyos kajához és csak azt eszi, max ha mar nagyon éhes kénytelen megenni, ami van. Mekkora cicus? Pici korától te neveled vagy valakitol kaptad?
2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Az emberétel nem a macskának való.

2. A faj sajátossága.

3. A tápokat úgy készítik, hogy a macska rászokjon az adott ételre.

2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is van macskam,pici korától en nevelem, kizárólag csak konzervet meg bogyókat eszik. Volt olyan eset hogy mind 2 elfogyott kb 3 napig nem volt macskakaja,de simán megette a rendes főtt kaját,amit en is ettem. Nem válogatott. Sőt van amikor eszik konzervet utána meg jön hozzám is hogy az en kajámból is adjak már:)) macskától is függ, azért kérdeztem hogy te nevelted vagy kaptad?
2018. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi neveltuk pici kora óta, az egesz csalade a cica, 9 eves nosteny.
2018. nov. 11. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Okozhatja valamilyen betegség, fájdalom is. Ínye nem gyulladt? Fogai rendben vannak?
2018. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam?? De nem folyamatosan csinalja ezt, az elobb pl zabalt mint allat szoval szerintem csak kenyeskedik vagy tenyleg raszokott egy macskakajara es azt akarja.
2018. nov. 12. 13:50
 7/10 anonim válasza:
azért nem ártana odafigyelni a cicára, gondolom a kölkeidet se így kezeled -.-"
2018. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha már 9 éves akkor lehet már tele van a kajákkal. Kb úgy mint az ember. Vannak időszakok, hogy semmiféle kaját nem kíván, nem is éhes maskor pedig folyamatosan csak enne. Az en cicam is vannak olyan napok, hogy alig eszik, maskor pedig nem győzöm etetni. Ha kiürült a pocija tuti megeszik bármit:) első kommentelő voltam
2018. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet betegség is.

Pl. fogproblémák, vesegondok, daganat

Első mindig az orvosi látogatás legyen.

2018. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Honnan tudjam?" - Belenézel a szájába, sőt ami még jobb, ha elviszed orvoshoz.
2018. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!