Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olcsó macskatápot?

Ajánlanátok olcsó macskatápot?

Figyelt kérdés

A szomszéd néninél van 3 cica, akiket nem etet senki, a nénihez is csak hetente 2x hoz az egyik gyereke ebédet, szóval nála még maradék sincs, amit odaadhatna nekik.

Én szoktam adni a cicáknak enni, de nem nagyon bírom már anyagilag. Ráadásul az egyik cica most ellett....

Örülnék, ha tudnátok ajánlani olyan macskaeledelt, ami tápláló, de olcsó.

Vettem már nekik párszor kutyaszalámit, de az se tart tovább 1-2 napnál...

Szóval örülnék, ha adnátok ötletet, hogy mit tudnék nekik adni, ami nem drága és jóllaknak...

Köszike!


2010. jún. 25. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

piacon lehet kapni csirkeszívet vágd össze apró darabokra tápláló és pár száz ft kiloja. Emellett mehet valamilyen kitten feliratú száraztáp (nagyobb az energiatartalma, és a kölykök is meg tudják enni a picike fogaikkal, szajukkal). Ivóviz legyen mindig a száraz táp mellé!!!!!!!

Legjobb lenne irni, hivni neten keresni segítséget a befogashoz, ivartalanitashoz (utana vissza lehet engedni-ha elszallasolast, gazdi keresest nem vallal- a kenyeg hogy ne szaporodjon, mert igy szélmalomharc az egesz, es egyre tobben lesznek. Nekik is rossz (keves, vagy semmi ennivalo, ha van is rossz minosegben, nem tápláló), meg annak is aki eteti, ido, rengeteg penz.

2019. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!