Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitöl csorog a macskám nyála?

Mitöl csorog a macskám nyála?

Figyelt kérdés
Itt ül mellettem kb fél orája és figyelem, hogy csorog a nyála, mitöl ? Remélem nem lesz beteg ?? 4 éves, eszik rendesen, legalább is eddig, semmi jele a betegségneg / eddig /, átlátszó tiszta nyál folyik belöle, ugy hogy megtöröltem a száját, utána kezdödöik elölröl !
2008. nov. 5. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az én macskám akkor szokta ezt csinálni amikor jól érzi magát és akkor dorombol és nyáladzik
2008. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, biztos a boldogságtól. Az enyém is ezt szokta csinálni.
2008. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alice_L ***** válasza:
100%

Gyakran akkor nyaladzanak igy mikor irritalo mérgezo dolgot ettek vagy nyaltak meg. Ez lehet egy relative artalmatlan dolog, pl az én macskam igen fiatalon kikezdett egy varanggyal, annak a valadékara reagalt igy, de lehet egy sulyos mérgezés jele is, ahol surgosen be kell avatkozni.

Kérdezz ra egy allatorvosi forumon, ott valoszinu tudnak mas kérdéseket is feltenni hogy pontosabb legyen a diagnozis.

pl itt: [link] vagy keress ra a lap.hu-n [link] stb stb

2008. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alice_L ***** válasza:
100%
Ja! még az elozokhoz, ha gyenge a nyaladzas, akkor azt lehet hogy oromében teszi.
2008. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia mi fekete-fehér kandúrunk azért nyáladzik mert túl hosszúak a szemfogai és kilógnak vagy valami ilyen választ adott az állatorvos ismerősünk. De mivel már 4 éves ez nem valószínű szóval szerintem nem tudtam éppen segíteni.
2008. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megfigyelem most reggel is, mert ennyire nem szokott nyáladzni, ha délután is teszi akkor irány az orvos.
2008. nov. 6. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!