Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panellakásban tartott kandúr...

Panellakásban tartott kandúr is "jelöli" a területét?

Figyelt kérdés
2007. jan. 30. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen jelől a lakásban tartott cica is. Éppen ezért azt a tanácsot kaptam, hogy ivartalanítsam a kandúrt, és akkor elhaggyja ezt a szoksát, meg akkor megszűnik az ivarzási probléma is. Sajnos megtörtént az ivartalanítás majd kis idő múlva húgykövességet kapott, amibe sajnos elpusztult.
2007. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ezért kell kiherélni
2007. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A lakásban tartott kandúrcica még jobban jelöl. Nekünk szó szerint összepisilte az egész házat.Folyton kiakart menni és sztem ingerébe már pisilt,vagy a kangörcsei végett. A tapéta az már kicsit megázott.... szóval heréltesd ki azt ajánlom, de nem bizti hogy a probléma megszűnik, a miénk még ugyanugy jelöl továbbra is. Azt olvastam hogy fél éves korig kell kiivartalanítani a macsekot mert ha később tesszük akkor megmarad a szokása.
2008. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém sosem jelölt. Szóval szerintem macskafüggő.
2010. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
csak addig, amíg a szomszédok le nem dobják a 10.-ről, vagy a lakásokat eladni szándékozók seggbe nem lövik sópuskával.
2010. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A könyv az férfi. A férfit olvastam. Férfi a fehér. Férfi a boy. A fehér az férfi. Férfi a fehér. boy
2021. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Férfi a fehér. a fehér férfi. a férfihímivarsejtférfi fehér. a férfi a fehér. férfi a fehér. boy
2021. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!