Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panellakásban élő cicások,...

Panellakásban élő cicások, hova teszitek az alomból a pisigolyókat?

Figyelt kérdés
Minden takarítás után leviszitek a szemétbe, v mi? Mert én a 10-en lakom és nagyon nem szeretném naponta cipelgetni... viszont ha kidobom, büdös lesz a kuka. Ötlet v praktika erre?
2011. aug. 1. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
dobd ki az ablakon vagy forgasd bele zsemlemorzsába és állj ki a piacra! :)
2011. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kac-kac!
2011. aug. 1. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Bezacskózod. Az nem jó? Kukába kidobod, a szemetet meg gondolom leviszitek naponta. Egy nap alatt nem hiszem, hogy átjárná a lakást a szag.
2011. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb 3 naponta viszem le a szemetet, mert annyi idő alatt telik meg. De lehet veszek olyan kis zacskót amit a kutyakakinak árulnak és abba fogom gyűjteni, az jól leplezné a szagot?
2011. aug. 1. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem használok csomósodó almot. A szilikagéles a legjobb, mert a nedvességet és a szagokat nagyon erősen megköti, így csak a kakit kell kiszedni belőle, az egészet elég másfél-két hetente cserélni.
2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen én is azt használok most, de ajánlottak egy másikat h az mennyire jó, és iszonyú sokáig elég, csakhát ugye ez a hátrány...
2011. aug. 1. 20:20
 7/14 anonim válasza:
100%

Hát én szerencsés vagyok ilyen téren,mert nekünk szemétledobó van,mondjuk a hetedikről kicsit szar lenne szaladgálni le fel:D még lifttel is.Hát szerintem talp sarok,és ahányszor pottyant,annyiszor vidd el:D

Hajrá

2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad, rászoksz az esténkénti alomtakarításra, jól bezacskózod, leteszed a bejárati ajtó mellé, hogy amikor másnap mész melózni, ne felejtsd el levinni egyúttal a zacsit is.
2011. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

10 emeletesbe nincs szemétledobó?

Amúgy pont azt tesszük vele mint a kaksival... ahogy "kiprodukálja" kivesszük bezacsizzuk és kuka, amit naponta kidobunk. De van hogy rögtön visszük a szemétledobóba, minek álljon ott. :)

Bocsi az offért, de 3 nap alatt nem büdösödik be a szemét? Mondjuk az ilyen háztartási hulladék, kajamaradék...

2011. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nincs szemétledobó, engem is meglepett, mikor ideköltöztünk. Nem büdösödik be a szemét 3 nap alatt, nem nagyon van kajamaradék, a papír meg hasonlók pedig nem, dinnyét ilyesmit leviszem persze :)

A kakát én lehúzom a wc-n, még csak az kéne, h azt is zacskózzam...

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 2. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!