Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem értem hogy miért változtat...

Nem értem hogy miért változtatják a macskák folyton a fekhelyüket, velem szórakozik?

Figyelt kérdés
A múlt héten a polcon aludt állandóan, azelőtt az ágyamon most pedig hiába teszek párnát akkor is csak az asztal sarka a kedvence...
2018. nov. 17. 20:03
 1/5 Utálok mindent válasza:
62%
Egyéniség függő. A macskák szeretnek mindenhol pihenni.
2018. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak a te macsekod ilyen, az enyémek is mindíg új helyet találnak maguknak. Polc, a tv teteje /a régi kepcsöves tévén még éppen elfér/, ágy, fotel, kanapé, kanapé háttámlája, ajtónál hagyott papucs, de a tuti hely a kibélelt cipősdoboz. Regebben az egyik a konyhaszekrény tetején szeretett dekkolni. Egy ideig megvan a kedvenc hely, utána vált máshova. Szeretnek magasan lenni, az biztonságos, onnan lehet figyelni, hogy nem jön-e valami veszély.
2018. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nyáron került hozzám egy felnőtt cica, utcán élt. Chip nincs, gazdiját nem találtam meg (már ha volt), hirdettem, de már úgy fest, hogy velünk marad.

Az első 2 hónapban csak az egyik széken aludt, annyira félt, hogy hozzá sem érhettünk. Aztán egyik napról a másikra megtanult bízni, nagyon bújós lett, azóta kinézett magának egy 10*10 cm-es részt a nappali bútoron és nagyon sokat heverészik ott. Éjszakánként vagy a saját ágyikójában van, vagy mellettem az ágyon.

De szerintem ennyi öntudatosság még a kutyákban is van, hogy ők tudják jobban, hol akarnak aludni.

2018. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk így 2 nap alatt volt a kanapé, kanapé mellett a bújója, asztal alatt a párnája és random a nappali közepén, de ha elfekszel a kanapén rögtön jön bújni mert ott melegebb :D
2018. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak. :-) Szeretem a macskáim így aztán sok mindent megengedek és teszek értük a mindennapokban. Általában félig kintiek, viszont most hogy már hűvösebb van jobban bejárnak és csináltam nekik direkt macskahelyet ami szerintem még jobb is mint az enyém :-D Csak az a baj hogy néhány napig élvezettel nyújtóztak rajta aminek nagyon örültem és most már ha elsimogatom rajta őket akkor is csak a tévé és szekrény tetején érzik jól magukat és rá se nézek a puha párnára.
2018. nov. 20. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!