Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sooosss! Macska vs padlószőnye...

Sooosss! Macska vs padlószőnyeg? 🤔 Megoldható? Vagy kizárt ügy? 😿

Figyelt kérdés

Na felvázolom a helyzetet:.

Találtam egy vándor” cicát minden baja van szegénynek sovány rühes bolhás csipás a szeme és annyira megsajnáltam hogy szeretném befogadni, De Panelban lakunk a tulaj megengedte hogy hozzunk állatkát de csak akkor ha nem rongálja össze a dolgokat (mondjuk ez alap egy másik ember dolgára vigyázunk) na itt perpill a szőnyegtől rettegek 😬 (feltekerni nem szeretném,nem is tudnánk,& nem is lenne jó ötlelt.. szóval ez kizárva)

De hát a cicát lehetetlen egy bizonyos helységben tartani, és nem is szeretném,

Le lehet róla szoktatni? Ha igen hogy? Mert ilyent még nem igen hallottam ismerőstől.


2018. nov. 23. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megoldható. Nekem fajta tiszta nemes Brithosszúszőrű cicám van. Őt naponta fésülem (speciális macskafésűvel amit a hosszúszőrű cicknak fejlesztettek ki) fürdetem kb. 1 másfél hónaponta aut is állat samponnal és langyos vízzel majd megszárítom és kifésülöm a szőrét. Szobatisztának hoztam el így nem pisil a szőnyegre. Ha veszel neki macdkabútort kaparófát vagy valami bőrrel bevont dolgot akkor nem bántja a szőnyeget. Fontos minőségi étellel etesd és ne agyon hogy ne hánja össze a szőnyeged. Mindenre megtaníthatók vigyázz a legtöbb macskának nagy a higéniája ezért mindig legyen tiszta alom. Szerintem ha ezek megvannak meg az alvóhely nagyon nem lesz szőrös semmi nem pisil mindent össze de ha kandúr akkor MINDENKPO IVARTALANÍTSD MERT JELÖLGETNEK. A lány cicát is ajánlott ivartalanítani mert neki és neked is jobb de ha NEM MEGY KI ÉS SEMMI FÉLE KÉPPEN NEM TALLKOZIK IVAROS KANDÚRRAL akkor nem fertétlenűl muszáj de szerintem jobb. Ezeket ha biztosítani tudod neki meg az oltásokat ha beteg gyógyszert stb. Akkor lehet cicád lehetsz jó gazdi és még szőnyeg se kizárt. És persze foglalakozz vele MINDIG !! MINDENRE ODA KELL FIGYELNED. EGY LLAT NEM EGY PLÜSS MACI ŐK TÖBBEK SIMOGATÁSNÁL
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

DE be kellett volna hamarabb,nem került volna ilyen rossz állapotba! nem a befogadással van a probléma hanem hogy felelőtlenül tartanak állatot!

előre féltés" volt a dolgok iránt ma 2, napja hogy itt van, eddig nem csinált semmi rosszat gondolom a félés miatt, a héten megkapja az oltásokat,mielőtt behoztam volna a lakásba kutyakozmetikus vállalta a lemosdatást (nem akartam baleseteket"ezért inkább olyanhoz vittem aki tudja kezelni a dolgokat)

2018. dec. 3. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!