Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi bajom lesz, ha megharapott...

Mi bajom lesz, ha megharapott egy oltatlan macska?

Figyelt kérdés
verzett is kicsit
2018. nov. 23. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem csak tinik vannak itt, köztük én sem vagyok az. Ha nem volt veszett, kóbor vagy beteg, és rendesen lefertőtleníted, nem lesz semmi bajod. Nem kell annyira felfújni a dolgot, csak akkor ha feldagad, lüktet, zsibbad stb.
2018. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ismered a cicát,ami azt jelenti hogy tudod hogy nem lehet beteg, jól táplált és mondjuk kb évente kétszer látja állatorvos... akkor semmi gond! Viszont ismeretlen, kóbor állat mindig veszélyes lehet! Ha Magyarországon még nem is elterjedt a veszettség, akkor sem lehet legyinteni ismeretlen állat harapására!
2018. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Toxoplazma macskanyálban a leggyakoribb :)
2018. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én kezeim tele voltak véres harapásokkal,karmolásokkal, ez kb. 25 évvel ezelőtt volt,és akkor idegenvezetőként dolgoztam, nem tudtam, hogy rejtsem el a karomat a vendégek előtt. Az biztos, hogy abban az időben nem nagyon foglalkoztak evvel, egyszer kaptam valami oltást, nem tudom már mi volt, de imádtam azt a cicát.Bajom nem lett belőle, én elmentem külföldre, cicó maradt itthon rokonoknál.
2023. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!