Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Kanken...

Mi a véleményed a Kanken táskáról?

Figyelt kérdés
Akinek van, az írja le légyszi, hogy neki bejött-e, van e valami baja vele esetleg.

2018. okt. 26. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Amikor bejött hozzánk még egyedi és érdekes volt, de lassan olyan lesz, mint a Fila táska. Már nem vennék, de aránylag jól bírja a strapát.
2018. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Már 8 éve, is találkoztam a márkával erdészeti újságok reklámaként, és apám is beszerzett tőlük pár dolgot. 😅

A minősége természetesen akkor is jó volt, de nem volt különösebben nagy durranás, és nem is nagyon ismerte itthon senki.

Az utóbbi pár évben viszont meglepően felkapott lett, és a tinik többsége nem azért akar ilyen hátizsákot, mert halálra túrázzá magát, vagy mert cserkész, hanem azért, mert “menő”, és neki ezért “kell” olyan.

Nem vonz az ennyire sportos stílus, és teljesen más karakterű vagyok, így annyira nem vonzanak az ilyen jellegű táskák.

2018. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én úgy tudom ez nem "túratáska" hanem kimondottan iskolás gyerekeknek lett gyártva.
2018. okt. 28. 18:35
 4/4 anonim válasza:
Én egyszerűen imádom! És igen jól írtad, hogy a 90’es években azért kezdték el e táskák gyártását, hogy megkönnyítsék az iskolás gyerekeknek a dolgát.=> iskola táska! Sajnos már ma csak a hype miatt veszik sokan. Azt szeretem ebben a táskában, hogy nagy a választék (szín, méret), környezetbarát néhány táskájuk (re kanken), a formája jól néz ki, sok cuccot tudok bele rakni, és hogy kereszt vállpántja van. Viszont, eléggé drága, de ha egy jó hátizsákot szeretnél venni, én bátran ajánlom neked!
2018. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!