Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskapelenkát hol tudok venni?

Roland1.9 kérdése:

Macskapelenkát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne tudni,hogy honnan tudnék szerezni..Vagy esetleg alternatívák,hogy mivel tudnám helyettesíteni?

2018. nov. 24. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A földrelerakható változatra gondolsz vagy a rendes pelusra, amit a cicára raknál? Milyen egészségügyi problémája van, ami indokolja az utóbbit? Amúgy szerintem nincs ilyen, max állatorvosnál.
2018. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendes pelus,kicsi cicáról lenne szó,akit legalább a tél végéig házban szeretnék tartani,hogy szokja az új gazdáját,kialakuljon a kötődése.Majd elkezdem alomra szoktatni,de addig szükség lenne rá.
2018. nov. 24. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól kötődik a gazdájához, hogy lakásban tartod pár hónapig.

Nem kell pelenka, almot tegyél neki (ha nincs kéznél föld is jó) icipici koruktól eltudják végezni alomba/földbe a dolgukat. Úgy sem bírná elviselni magán a pelust és a későbbi alomhasználatra is nehezebben tudnád ezek után tanítani.

2018. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Alom kell neki, nem pelenka
2018. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Egészen kis macska is tudja használni az almot. Meg kell vele kapartatni.

Nincs pénz alomra? A pelenka drágább.

Macskával nem teszünk ilyen pelenka-dolgot.

2018. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat az alom mellett. A macskák ösztönösen úgy végzik a dolgukat, hogy kaparnak egy lyukat, pisilnek, kakilnak, aztán betemetik. Ez nem szoktatás kérdése. A kóbor macska is így végzi a dolgát, csak alom helyett a puha földbe. A pelenka butaság, ráadásul el sem tudná magán viselni. Ha mégis, akkor fennakadna, ha felugrik valahová.
2018. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, alom kell neki,hidd el, mihelyt jár, eszik önállóan, már almot is tudja/megtanulja használni. A pelus kényelmetlen lenne, gondold el, milyen lehet neki.

Alacsony peremű alom tálca, olyan helyen, amit könnyen meg tud közelíteni bármikor.

2018. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Állatoknál nincs ilyen!

Pelenkába nem fog pisilni.

Egy állat sem piszkít "maga alá".


(Kutyáknál sajnos kitalálták már, de azt is ellenzem. Állatkínzás kategóriát súrolja szerintem. A részletekbe nem mennék bele.)

2018. nov. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom, remélem ez egy vicc. Állatok nem csinálnak maguk alá bszki, ha meg sikerül rászoktatnod (sztem előbb menne tönkre a veséje vizelet visszatartás miatt), akkor utána hogy szoktatnád alomra?? Ne legyél már ilyen hlye, tegyél ki neki almot.
2018. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,meg tudtam oldani az almot..Utolsó mellőzd ezt a személyeskedést kérlek,én se tettem.
2018. nov. 25. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!