Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil be a szobatiszta...

Miért pisil be a szobatiszta macskám az alsó szinten?

Figyelt kérdés

Alapból fent van a birodalma, itt van a macskawc, sosem megy mellé.

Az alsó szintet most kezdi felfedezni. Már kétszer fordult elő h bepisilt, majdnem ugyanarra a helyre (a lépcső alatti rész tele van pakolva mindennel). Mindkét alkalommal rajtakaptam, jeleztem h ez rossz és felhoztam, az alomba raktam.

Miért csinálja ezt? Pusztán azért, mert még kölyök (10 hetes) és ha hirtelen jön rá, nem bírja tartani? Vegyek neki oda egy másik alomtálcát? Így se gond, csak nem tudom, hogy ez normális-e, azért kérdezem.

Egyébként fokozatosan lett neki bemutatva a lakás, nem fél semmitől, nem szorong, boldog, játékos, sokat foglalkozunk vele.



2018. nov. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél még egyet. Hivatalosan egyel több alomtálca kell mimt aháncs cica van a háznál.
2018. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahány*
2018. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp jó lenne egy másik alomtálca is. Elképzelhető, hogy ha nagyon kell neki, akkor nem jut el a fenti wc-ig.
2018. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyiról van szó, hogy még baba, és nem mindig sikerül neki a vécéig jutni.
2018. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!