Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez ideális súly a cicámnak?

Ez ideális súly a cicámnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos és 4 kiló.Internetem kerestem,de hiába.

2018. dec. 1. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy az sem, hogy milyen hosszú és milyen magas a cica. Gondolom, nagyobb testű cica lesz, ha ennyi idősen 4 kiló. Tegyél fel fotót, azon nagyjából látszik, hogy kövér, vagy sem. Az állatorvostól nem kérdezted, hogy szerinte megfelelő-e a súlya?
2018. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a méretétől függ. Az én 7 és fél hónaposom közönséges házimacska, de láthatóan kicsi még, na ő kövér lenne 4 kilósan, de egy fejlettebb vagy nagyobb fajtájúnak teljesen OK lehet ugyanez.
2018. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 5,5 kiló, 3 évesen és kövér. Nagyon rövidek a lábai (fejlődési hiba), így még duckóbbnak látszik, ivartalanítás óta igazi tonna donna lett belőle. Az orvos szerint, "kissé túlsúlyos" csupán.

Szóval ő alacsony, tömzsi cica, míg a mamám kinti kandúrja majdnem akkora hosszra, mint egy maine coon és 7, 5kiló volt nyáron, de ő arányos, izmos, sőt tavasszal inkább girhesnek tűnik (csak a csajozás!).

2018. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!