Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Illatosított csomósodó almot...

Illatosított csomósodó almot ajánlanátok, ami tényleg csomósodik?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Premiere Excellent, vagy Tigerino Canada.
2018. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Tigerino jól csomósodik, viszont alig érezni hogy illatos lenne.. én sokkal többet vártam tőle ezért az árért.
2018. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hello, mi anno nem illatosítottat használtunk, mikor volt cicánk, szóval azzal nincs tapasztalatom; de amúgy meg lehet, hogyha túl illatos lenne , nem menne bele a cica, szóval lehetségesnek tartom, hogy a cicának akarnak kedvezni, elvégre ő fogja használni az almot; neki kell szeretnie belemenni:) Egyébként szerintem nálunk pl nem volt vészesen büdi úgy, hogy nem illatosított almot használtunk. Egyébként vészesen büdi tehát tutira nem volt, de egyébként nem emlékszem, hogyha büdi is volt, mennyire. SZóval rég volt már.
2018. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Multifit Fresh Comfort. Fressnapf-ban lehet kapni. A mi cicánk évek óta ezt használja. Nem nagyon erős az illata, nem büdösödik, jól csomósodik. Arra kell figyelni csak, hogy miután belepisilt a cica, kell várni pár percig a kiszedéssel, hogy rendesen összeálljon a golyó.
2018. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket.

A Tigerino Canada is szetesett nalam. Lehet a cicapisivel van a baj. 😂

2018. dec. 2. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol van elhelyezve az alomtálca? Ha nagyon párás helyiségben (fürdőszoba), akkor az lehet a gond. Ha a cica pisilt, utána várni kell egy kicsit, hogy az alom összeálljon. Nekem akkor esik szét, ha azonnal kiszedem.
2018. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azokhoz, akik a "várj , míg összeáll"-t ajánlják. Kell kb, 1 óra, amig jó kemény gombóc lesz.
2018. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2018. dec. 4. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!