Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szöges nyakörvet...

Milyen szöges nyakörvet ajànlanàtok?

Figyelt kérdés

Pórázhúzàssal van problémànk, sok mindent kiprobàltunk az évek alatt.

Annyit màr elértem, hogy ha ketten sétàlunk viszonylag normálisan megy de ha többen visszük sétàlni nem hajlandó làb mellett menni. Mindig előre tolakodik.

Neten keresgéltem és nem tudom, hogy a hosszú szöges lenne a jobb vagy a bende féle rövid. Mi a különbség?



#nyakörv #póràzhúzàs
2018. ápr. 26. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyet!! Meg kell tanítani normálisan sétálni a pórázon, ha kell kérjétek szakember segítségét! Az ilyen szöges nyakörvek nem jók semmire, ezeket munkakutyáknak találták ki.


Egyébként milyen pórázotok van? Az automata nem jó!

2018. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha nem használod úgy mint ahogy kéne,semmit nem érsz sőt,rontasz a helyzeten mert kikezdi a kutya nyakát.


sima fojtó is elég lenne,de ennek is tudni kell a használatát.


Illetve szakember segítsége sem ördögtől való.

2018. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szögeshez is hozzá tud szokni a kutya. És ha a neveléshez nem értesz, ezt is.el fogod rontani. Ez sajnos a tipikus eset, amikor az ember egyre durvább eszközöket használ azért, mert ő maga nem tud nevelni. És így alakul ki, higy egy szimpla pórázfegyelemhez szögest, kihegyezett szögest, e-nyakörvet használnak.
2018. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet, inkább kiképzőt, aki segít.

A szöges nyakörvvel csak tönkremegy a nyaka.

2018. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aranyos121 ***** válasza:
szöges nyakörvet felejtsed el...
2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!