Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta és nemű kutyát...

Milyen fajta és nemű kutyát ajánlanatok egy 5 fős családba? (3 gyerek)

Figyelt kérdés
Kutyaiskolába el tudnánk vinni, kertes házban lakunk, de az egyedüllétet és a nyüzsgést is bírnia kéne. Barátságos, okos legyen, bírja a kisebbeket. Ne legyen nagytermetű inkább közép. Ötletek?(már van kutyanevelési tapasztalatunk is ha ez számit)

2018. aug. 12. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 gyerek mellett boxer van.Játékos,a kutyovit-sulit szerette,könnyen tanul.Igazi családi kutya.Nálunk benn van,tudom van aki kinn tartja,fűtött kutyaház meg minden,de nem kintre való,nem tudom nálatok hol lenne tartva majd.A miénk nem beteges,sokszor ezt hozzak fel ellene,nem tudom mi lesz később,most egy éves,eddig minden ok.Nekem csak vele van kutyás tapasztalat,biztos lesz több válaszoló is,akik tapasztaltabbak e téren!
2018. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit foglalkozznátok vele? Mennyi pénzt szántok rá?
2018. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Golden retrivier,Cavalier King Charles spániel,Cocker spániel,Norfolk terrier,Beagle


Ezek mind családi kutyák.

2018. aug. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Ivartalanított menhelyit
2018. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit sétálna egy nap?

Hogy lenne egy napi beosztás?

2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Menhelyi, ivartalanított kölyökkutyát.
2018. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bichon bolognese/havanese

Nalunk 3 gyerek “nyuzza” es nagyon turelmes, jatekos, halas, vedelmezo es okos kutya. En az alapokat: ul, fekszik, marad, pacsi, szobatisztasag) rovid ido alatt tanitottam meg neki. Eszes kis allatok es szepek is.

2018. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Golden retriever csakis! :D legokosabb, legbaratsagosabb allatok. Rendkivul jo az idegrendszeruk, konnyu oket tanitani. Imadjak a gyerekeket. Meretuktol eltekintve (kozepes meretu) is ajanlom gyerekek kozelebe! Az egyetlen “”hatranya”” hogy sok mozgas kell neki..
2018. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!