Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem kaparja el sajat...

Miert nem kaparja el sajat maga utan?

Figyelt kérdés
Kiskora ota nem tudja elkaparni sajat maganak a sza*rjat... Vettem nagyobb szarokat, de ugy se..miert?
2018. dec. 5. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol tartod? Nyugodt helyen van a macskabudi? Nem árt ha kicsit eldugottabb helyen van a lakásban, hogy nyugodtan betudja fejezni a szertartást. Az enyém akkor nem szokta elkaparni ha sok a zavaró körülmény, de általában percekig elszórakozik a betemetgetéssel. Néha egész hegycsúcsokat épít rá ha nagyon ráér.

Másik kérdés, fedett vagy nyitott tálca? Az enyéim nem szeretik a fedettet. Az egyik cicám meg csak úgy szereti betemetni, hogy kiszáll belőle, és kívülről belenyúl. Vettem én is egy nagyobb tálcát, aminek magas volt a pereme, de szerencsére leszedhető, mert le kellett szednem, mivel így nem tudott belenyúlni. Olyankor sem szívesen kaparásznak benne, ha már nem tiszta az alom, mert nincs hova állnia. Más bajunk nincs :-)

2018. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Vettem nagyobb szarokat, de ugy se..miert?"

Nos ezért! Mert ha a saját kisebbjét elkaparná, elvárnád, hogy az általad vett nagyobbakkal is ezt tegye.

2018. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elso fedetlen volt, ez fedett. Nyugodt helyen van. De kiskora ota egyszer se kaparta el..nem tudja..
2018. dec. 5. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém sem. Egyszer véletlenül rányitottam (a WC-ben van az almostálca) és akkor láttam, miért nem. A doboz szélén áll 4 lábbal, míg pisil, majd egyik hátsó lábával belép, kakál és kihúzza a bennlévő lábát és kisétál. :)
2018. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2cicám van, hol elkaparják hol nem.. van amikor dombocskát építenek van h csak otthagyják. Fogalmam sincs mi alapján döntik el :)
2018. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem amit írtál.Biztos bennem van a hiba, mert mindenki más érti.

Vettél nagyobb szarokat???

Hol lehet venni? Már nem azért, mert vennék, van otthon bőven mert sok macsekom van.

Nekem van nyitott alom, zárt, széles peremű, mindenféle.

Van amelyik macskám mindig elkaparja.Van amelyik soha.

De nálunk ez nem gond, mivel többen vannak, és van amelyik annyira szereti elkaparni, tornyot kapar a tetejére, hogy mindig odamegy, és azét amelyik nem kaparja el, ő elkaparja helyette.

És annyira tudják egymás szokásait, hogy a nem elkaparós ahogy belemegy a tálcába, már oda is megy a másik, és ahogy kiugrik, ő már megy elkaparni.

2018. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!