Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kaparja ki az almot...

Miért kaparja ki az almot folyamatosan a macska?

Figyelt kérdés
Van egy cicám még fiatal és folyamatosan kikaparja az alomtálcából az almot..én meg minden egyes nap takaríthatok utána. Macska wc megoldás lenne?

2018. szept. 1. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a zárt wc (az én cicám nem szokta meg) vagy egy magas peremű tálca. Ebből is kikapar valamennyit, de nem vészes. Amúgy lehet az alommal van baja, ha random kikapar sokat belőle... Ezt nem írtad le, wc-zéskor ahogy betemeti, sokszor kimegy az alomból a földre? Ez sztem normális. Nem lehet, hogy kicsi neki a tálca?
2018. szept. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem megoldás. Egész egyszerűen azért, mert macska :D Szokj hozzá :D De a cicának még sok bosszantó szokása van/ lesz, úgyhogy készülj fel :D Egy idő után már észre se fogod venni. És a cicus fog uralni mindent :D
2018. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik nekünk is olyan erősen kapar mikor végzett hogy egy méterre is kiszórja
2018. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálink zárható macsawc van a cicának,de az ajtaja nincs fenn.A pereme elég magas elől is,valamennyi alom kijön,de azért mégem olyan sok,mintha minden oldalról ki tudná kaparni.Egy próbát megér.
2018. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 betemeti és utána még kaparássza, akkor jön ki.


#2 remélem az enyém meg fogja szokni, ha már veszünk neki...


De a többieknek is köszönöm a választ!

2018. szept. 1. 10:31
 6/7 Meton ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a szag zavarja. Addig kaparja az almot, míg meg nem barátkozik a szaggal. Ha nagyon büdi, még a szekrényt vagy a padlót is kaparja.
2018. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én zárt vécét vettem neki, ő kifejezetten kedveli, a nyitottra már nem megy rá csak néha (kettő van neki). A zárt vécéből csak egy keveset szór ki, ahogy kiugrik. De azt nem tudod megakadályozni. Én naponta porszívózok, úgy nem vészes.
2018. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!