Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tud vele csinálni az...

Mit tud vele csinálni az orvos, ha tényleg a szőr a baj?

Figyelt kérdés
Van egy még ivaros kölyök cicám, most 7 hónapos. Mostanában kevesebbet eszik egy pár napja, és ha van széklete az híg. Ma reggel normális volt ugyan, mert bele tudtam tuszkolni este főtt csirkemellet. Ezen kívül néha csinál olyat, hogy öklendezik, de nem jön föl semmi neki. Egyből arra gondoltam, hogy nem tud kijönni a szőrcsomó a pocakjából, szóval ma mindenképp viszem délután orvoshoz. Sajnos előbb nem tudom mert dolgozom :( egyébként nincs rossz kedve, játszik, ugrál. Csak nekem tűnt fel a dolog. Ha tényleg a szőr a baj, mit fog adni neki az orvos, vagy csinálni vele? Szőroldó pasztát adtam már neki, de ezekszerint nem használ. Köszönöm előre is.
2018. dec. 20. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más lehetőség nincs, legrosszabb esetben kioperálja belőle - persze, ha tényleg az a baj, mert ugye még millió más baja is lehet; ilyenkor már nem vedlenek, a szőrgombóc kevéssé valószínű (persze, lehet az is)
2018. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szőrcsomónál nagyon jellegzetes a cica viselkedése. Ilyenkor előrenyújtja a nyakát és úgy köhög, én inkább ilyen száraz köhögéshez tudnám hasonlítani, egyáltalán nem nevezném öklendezésnek. Szerintem valami egészen más baj lesz, mit mond az állatorvos?
2018. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta bélgyulladása van. Adott neki két szurit, szombaton kell visszavinnem. Most diétáztatom, főtt csirkemellet kap enni.
2018. dec. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!