Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kiscica került...

3 hónapos kiscica került hozzánk, tegnap este hoztuk el, azóta semmit sem evett, nem ivott, nem pisilt semmi, mindig elbújik valami alá és csak ott van, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy idő kell, hogy megszokja sz új környezetet, de azért étel, ital nélkül nem sokáig bírja .....Mit lehet ilyenkor tenni?

2018. dec. 21. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tégy oda neki élelmet meg vizet és amikor úgy érzi hogy nyugis a környezet mert senki sincs a szobában, akkor előbújik és eszik belőle.
2018. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént, de akkor sem történik semmi, csak van .... :/
2018. dec. 21. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor az egykori TSZ-ből vittünk haza egy kismacskát és ugyanígy elbújt. Mikor már kezdtem aggódni, nagy nehezen előbányásztam és kapott enni olyan helyiségben ahol sehova sem tudott elbújni. Ettől kezdve hálás és szelíd lett amiért meg lett mentve, mert még az is lehet hogy magától elő sem jött volna.
2018. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj hozzá kedvesen, mint egy kisbabához, vedd ölbe, simogasd! Ha elkezd dorombolni, kínáld meg egy jutalomfalattal!

Függ attól is, hogy milyen körülmények között élt eddig.

Ha már mondjuk bántották ezalatt a 3 hónap alatt, vagy csak éreztették vele, hogy kevésbé fontos,nehezebben oldódhat.

2018. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!