Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VIII. Kerület este/éjszaka....

VIII. Kerület este/éjszaka. tapasztalatok? Tényleg annyira veszélyes?

Figyelt kérdés
Veletek történt ott valami?Elmeselitek?
2016. nov. 10. 21:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
14%
😂😂😂😂😂
2016. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Csomószor verekedtem ott, de ha nem keresed a balhét, akkor nem kell beszarni.
2016. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
nem tortent, de ez leginkabb annak koszonheto, hogy egyedul soha nem megyek arra, csak a ferjemmel. parszor mar odaszoltak nekem / nekunk. kerulendo kornyek, foleg, ha nem vagy ilyesmihez hozzaszokva.
2016. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
három éve lakom a kerületben, számtalanszor jöttem haza este/éjjel/hajnalban, soha hozzám se szóltak.
2016. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Minimum golyóállómellény plusz egy HK416-os EOTech célzóval és hat tartaléktárral kell, ha élve ki akarsz jönni onnan.


Egyszer egy lány ismerősöm részegen betévedt oda buli után, és egy tucat cigány lefogta, kirabolta, lerúgták a veséjét, megerőszakolták, és mindennek tetejébe közben ott helyben kitört a bandaháború a ruszkik meg a sárgák közt, és egy 7,62-es sluka még szét is ba*zta a térdét.


Ne menj be oda! Odabent mindenki gonoszabb, mint az ördög, a gyerekek már öt éves korukban Kalasnyikovokkal játszanak, esténként az egész család a Szerb filmet nézi, az elsőszülött fiút felkészítik a családi üzlet átvételére, de a többi szabadon kószál a zónában és rabol, fosztogat, gyilkol, erőszakol, szervekkel kereskedik, drogot árul, ártatlan kóbor macskákat boncol és nem engedi előre az idős néniket! Hallgass rám, ha élni akarsz!

2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 H_Vivien ***** válasza:
85%
8 éve lakom a VIII. kerületben, sokszor jártam annó haza egyedül buliból éjszaka, hajnalban, de még sosem volt semmi problémám belőle. Igaz én a kerület legszélén lakom, de akkor is VIII. kerület. Most árulom a lakást, nem emiatt, van egy kisfiam, vidékre szeretnénk költözni, kertesházba. Nyilván a kerület közepén vannak utcák, ahol nemhogy éjszaka, de még nappal sem mennék végig. De ahol mi lakunk, azzal semmi probléma nincs.
2016. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez jó volt :D

Nővérem 20 éve lakik ott a lányával (Lujza utca) sem nekik, sem nekünk látogatóknak nem esett soha bajunk, de még az utcán parkoló kocsinknak sem. Nem mondom, szólítottak már meg, hogy akarok-e venni valamit, de ezen kívül semmi említésreméltó.

2016. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Az ún. Heat-be, vagyis a legmélyebb, legveszélyesebb helyekre nehogy bemenj. (Elterjedt elnevezése még a "viperafészek", és a "kaptár" is nem véletlenül.) Rendőrök se nagyon mernek bemenni, maximum TEK-es kísérettel. Ha arra van dolgod, és mindenképp keresztül kell menni rajta, akkor minimum 3-as szintű (AR500) golyóállómellény, és valamilyen automata gépkarabély 5.56-os űrmérettől fölfele. M16 alapú fegyvereket szoktak ajánlani, azokból is a rövidebb csövű, hogy könnyen mozogj vele, tehát m4, car-15 carbine, de jó választás egy aks-74u is. Pisztolyból minimum két db. Én a glock 20-ast és egy kisebb glock 26-ost szoktam javasolni. Ezek nem hagynak cserben. Kés ugye alap, illetve elegendő lőszer, valamint nem árthat 1-2 füstgránát is ha rosszul alakulnak a dolgok. Így teljes felszerelésben sem ajánlatos mondjuk egyedül bemenni, legalább egy Humvee kísérjen, 7.62-es géppuskával rajta. Egyszer bement egy srác, hogy na ő most megmutatja, éppenhogy sikerült élve kihoznia a hadseregnek! Úgy kell elképzelni, mint egy dél-amerikai gettót. Vagy még rosszabb. Éjjel meg pláne ne menj oda. Nem egy ember tűnt már el így nyomtalanul. Egyesek szerint még a kannibalizmus is jelen van ott. Legjobb lenne konvojjal menni, úgy szoktak a legeredményesebben átjutni a Pokol-zónán (ez is egy beceneve a környéknek). A konvoj úgy néz ki, hogy elöl megy egy egyszerű terepjáró, általában Range-rover vagy ml-mercedes. Ez a felderítő, ha erre a nem páncélozott járműre nem lőnek, akkor jó esélyed van átjutni (apró titok: valójában az üveg golyóálló és az ajtópanelekben is kevlárlemezek vannak, de kívülről egy mezei terepjárónak néz ki). Ezután jön a VIP-személy autója, ez mindenképp páncélozott, de változó, hogy mi, a VIP-személytől függ. Lehet full luxus audi a8, de lehet egy humvee is. A harmadik kocsi az ún. kísérő, ez fedezi az előtte lévőket, ez gyakorlatilag mindig humvee. Mindemellett folyamatosan a terület felett köröz egy harci helikopter, de ha nagyon fontos személy utazik, akkor akár egy ac-130-ast is felrendelhetnek. Nagyjából ennyi, bocsi hogy hosszú lett, de nagyon komolyan fontold meg hogy be akarsz-e oda menni, és ha mégis, akkor pedig készülj fel rendesen. Csak egy esélyed lesz átjutni. Sok sikert!
2016. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát legfeljebb a külsőbb részei...de egyre kíjebb szorulnak a "veszélyes elemek"...pl palotanegyed is tök biztonságos minden sarkon ott a térfigyelő...azért a józsef körúton belüli rész szerintem tök biztonságos... :)
2016. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

VIII kerben éltem több évet.

Egyik este nem zártam le a kocsit, elfelejtettem.

Másnap reggel valaki csöngetett.

Az egyik szomszéd cigány srác volt, hogy szeretne velem beszélni.

Mondta hogy hajnalban jöttek haza buliból és látták hogy valakik az autók között ólálkodnak, az enyémet nagyon nézegették, de elkergették őket.

lementem megnéztem, hát nem volt bezárva.

A srácnak meg vettem két doboz sört.

Szóval ilyen emberek vannak a VIII kerben.

Ez az egyik legkomolyabb utcában történt.

Ezen kívül semmi sem történt az évek alatt, ha este mászkáltam ha reggel.

2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!