Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két macskának hány alom kell?

Két macskának hány alom kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 08:55
 1/7 Beatrix17 ***** válasza:
A legjobb,ha mindenkinek külön wc je van!
2010. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy bőven elég, úgysem fogod tudni nekik elmagyarázni, hogy ez a tiéd, amaz meg a másiké :)
2010. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen azt írják, hogy egyel több mint ahány macska van, de szerintem tényleg nem fogják megtanulni, hogy melyik kié. Az nem árt, ha mondjuk egy viszonylag nagyobbat tartassz:) Pároméknak 4 cicájuk van, és egy alom, nagyon ügyesen használják, csak tisztán kell tartani.
2010. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 cicám van, és egy alom nem volt nekik elég, mindig máshova "alkottak", így kettő van most. Szerintem próbáld ki, lehet, hogy elég lesz az egy, ha sokszor takarítod, de lehet, hogy be kell szerezned még egyet.
2010. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beatrix17 ***** válasza:
Nálunk a 2 lánynak 2 wc je volt!A dominánsabb eldöntötte,melyik az övé,és azt használta!És ezt tiszteletben is tartotta mindkettő!
2010. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettő ajánlatos.
2010. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam e kettőnek egy nagy alomtálcája van, és semmi probléma nincs. Sosem csinálnak mellé. Egy fiú, egy lány, ivartalanítottak. Lehet hogy ez is számiít.
2010. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!