Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fázik vajon a cica?

Fázik vajon a cica?

Figyelt kérdés

Van egy benti cicank kicsi kora ota bent van velunk..

Mi fával tüzelunk es most elegge kifogytunk belole..

a házban 5-15 fok között mozog a hőmérséklet a cica a nappaliban van...

nekunk a szobában van egy melegítő de a férjem nem engedi hogy be tegyem a cicát ide a szobaba...

szerintetek fázik a nappaliban ?? Eleg nagy a nappali egy ilyen kis melegitovel lehetetlen ott befuteni...

Van neki parnacskaja es pled is van neki 3-4 beszoktam takarni eggyel de mindig kibújik a takaró alól...


2019. jan. 1. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fázik kifejezetten ha nem bújkál. Esetleg próbálj neki kis sátor kuckót csinàlni a plédekből, ahova be tud bújni. Azt be tudja szuszogni magának melegebbre és nem is hiszi, hogy le van korlátozva, mint a betakarással.
2019. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Persze, hogy fázik szerencsétlen! Hát nyáron a 40fokban is a napra fekszik, nekik sokkal magasabb az alap testhőmérsékletük, tehát mikor te fázol, ő már rég!


Én a te helyedben a mondata után azzal a lendülettel kirakzam volna a palit a nappaliba a 10fokba, a cicámat meg bevinném a puha meleg ágyba! Hát majd egy kuki fog dirigálni...a macskám ugyanúgy családtagom (legalábbis jobb helyeken), az ilyennek pláne gyerek sem való.

2019. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
17%
Ha egy macskát kidobsz a hóba, akkor se fázik. Mi télen nappal beengedtük, éjszaka kizavartuk az összeset. A macsek a hóba aludt, mégse lett semmi baja. Nem hiába van bundájuk.
2019. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.es Csinaltam neki kis dobozkát szalmával meg szivaccsal kitömve de abba sem megy bele...


Kedves 2.es.. nekem iscsaládtagnak számít a cica, nagyon szeretem, es azert meg harcoltam a férjemmel hogy legyen benti cica, de most ebbol mar nem enged..

Nem fogok egyebkent egy jo házasságot tönkre tenni, amikor o nincs itthon persze bent van velem a cica a melegbe de este a nappaliban kell hogy aludjon... sajnos ez van, nem kioktatást kertem hanem tanácsot...

Attól függetlenül en minden este megteszek erte midnent hogy ne fázzon


3. Koszi🙂

2019. jan. 2. 01:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a dobozt egy eldugodtabb helyre rakni ahonnan szemmel tud tartani mindent. Utána már ne nagyon piszkáld, ha fázik akkor egy idő után bele fog menni.
2019. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem fazik, azt latnad rajta hogy nem erzi jol magat. A mi cicaink kint alszanak es semmi bajuk nincsen, van egy kis hazuk, ott jol elvannak.

Jo otlet hogy raktal ki neki egy dobozt, ha kesobb majs fazik akkor be fog majd menni. O is tudja hogy mi a jo neki. :)

2019. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!