Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsán viselkedik a macskám....

Furcsán viselkedik a macskám. Ugye nincs semmi baja?

Figyelt kérdés
ide oda rohangál, rugdossa a szőnyeget, a farkát kergeti, tépi a növényt. Lógatja a nyelvét, sír, a párnát dagasztja, az ölembe jön, ide-oda nézeget bambán. Aztán megint szaladgál, leül valahova 2 percre, megint szalad, lefekszik, hempereg. Aztán odajön hozzám. Sír, kaparja az ajtót, meg nem áll..
2019. jan. 13. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Ivartalanított fiú, középkorú, kijárós de bent lakik.

Velem szokott aludni sokszor, nagyon szoros a kapcsolatunk

2019. jan. 13. 00:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám rendszeresen csinálja ezt. Ő játszik... máskor is elofordult már?
2019. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát szokott ilyet de nem ilyen intenzíven... meg nem olyan nyugodt, inkább ideges.. most is fekszik mellettem, idáig csapkodott a farkával, most megnyugodott de nem alszik hanem néz.
2019. jan. 13. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Lógatja a nyelvét és sír, nincs jól. Remélem nem lesz beteg.
2019. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvlógatást leszámítva teljesen normálisnak tűnik, az, hogy néha "megkattan", minden macskára jellemző. A miénk is kistányér szemekkel szokott rohangálni időnként. :)

A sírás és a nyelvlógatás viszont másra utal, ha nem múlik, én azért felhívnám a dokit... nem nyalt be otthon semmi szokatlant?

2019. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Időjárásváltozás? Holdállás, vérfarkasok párzási szokása... A macskákanál sose tudni. :/ Ha tartósan marad ez a viselkedés, vidd dokihoz.
2019. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!