Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Itt hagyják a macskát, mit...

Itt hagyják a macskát, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Most veszünk kertes házat, az eladó nem viszi magával a két felnőtt macskát. Nekünk nem kell macska, főleg úgy, hogy bentiek voltak eddig, és morgós, barátságtalan mindkettő. Azt mondja, menhelyet próbált, de nem fogadja se itt, se az új lakhelyén.

Semmi esetre nem akarunk macskát.

Mit lehet tenni?



2019. jan. 14. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Na most, ha te ennyire nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor nyilván neked csak az számít, hogy tökmindegy milyen módon, csak tüntessék el azokat a szerencsétleneket... Tényleg ennyire nem érdekel a sorsuk? Btw. ez a hozzáállás nagyon sokmindent elárulbaz előző tulajokról! Tudod ki venne ilyenektől házat!
2019. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem javaslom a feljelentéssel fenyegetést, mert ha komolyan veszik, bevágják a két szerencsétlen állatot, elviszik kocsival vagy 20 km-re, és kidobják ott. Macskakérdés megoldva...

Ismerem az ilyen embereket, sajnos túl sokat láttam már belőlük.

Megértem a helyzetedet, de sajnos tényleg az van, hogy ha te nem teszel valamit, ez lesz a macskák sorsa, vagy még rosszabb.

Azért szerintem téged nem érhet semmiféle vád, mert nem akarod mások állatait etetni, gyógykezeltetni stb. De esetleg nem tudnál annyit tenni, hogy legalább valami netes állatvédő fórumnak/csoportnak írsz? Hátha tudnak segíteni, s elviszik a macskákat még a beköltözésed előtt, neked is kevesebb gond lenne így.

2019. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Értem, hogy nem akarsz macskát, de gondolom nem lenne szíved sorsukra hagyni őket. Mindenképp kérj segítséget állatvédő szervezetektől.

Helyileg merre vagy? Ha megírod, tudunk ajánlani néhányat, akik ha más nem, magukhoz veszik a cicákat.

2019. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!