Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell tartani egy cicát...

Hogyan kell tartani egy cicát (vagyis kettőt)?

Figyelt kérdés

Voltam ma a sintértelepen hozni egy kutyát. Hoztam is, de az utolsó pillanatban megláttam egy fekete cica testvérpárost, akik kb 4-5 hetesek és féltem, hogy nem maradnak meg, ha ott maradnak, így elhoztam őket is. A kutyussal elvannak, nem bántja őket, de hogy őzinte legyek fogalmam sincs hogyan kell cicát tartani. Nagyjából elolvastam róla vmit a vonaton, de most szeretnék tapasztalatot gyűjteni: kell-e fürdetni, mivel etessem, hányszor(mint mondtam, alig 5 hetesek lehetnek) és a későbbiekben, elég-e a szúnyogháló, hogy ne ugorjanak ki a 6-ról, kell-e a szobacicának oltás, leghamarabb mikor lehet ivartalanítani őket(két fiú).

Előre is köszönöm Snoopy és Csupor nevében is:)


2019. jan. 14. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8: Állatorvos tanácsolta a 8-9 hónapos ivartalanítást. Akkoriban ijedtem meg hogy ilyen hülye alakja van. Az állatorvos azt mondta hogy azért ideális időpont, mert ha esetleg hamarabb tennénk meg, ilyen "nyújtott" maradna.
2019. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nem hagyhattam őket ott:)

A kutyus amúgy velük aludt, körbeölelte őket:)

Az ivartalanításnál én csak nem szeretném, hogy marakodjanak, mivel ugye két srácról van szó.

2019. jan. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!