Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica nyakán dudor, mi lehet?

Cica nyakán dudor, mi lehet?

Figyelt kérdés
10 hónapos ivartalanított lány cica nyakán(bal oldalt) 1 napja vettem észre 2 dudort. Egyik sem látszik szabad szemmel, csak ha kitapogatom. A bőre alatt van mind a kettő, "mozgatni" is lehet őket, mintha egymásba lenne nőve a kettő(az egyik elég kicsi, a másik kb egy kisebb meggy nagyságú). Nem fáj neki, nem zavarja, étvágya is van és semmi változást nem vettem rajta észre. Holnap viszem állatorvoshoz, de szeretnék megnyugodni, hogy ez nem komoly:(
2019. jan. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en cicaimon a kullancsok miatt voltak puklik, amikor a kullancsot kiszedtem belole es begyulladt be volt dagadva de latszott rajta hogy kullancs csipes miatt van meg ha le is esett magatol,tudtam hogy az volt. Most tel van nem hinnem hogy kullancs lenne az is lehet hogy valami mas volt, de az is lehet hogy komolyann baja van esetleg daganat de ne legyen igy. Mindenkepp doki aztan irj hogy minden rendben van e. Szoritok nagyon
2019. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az lehetséges, hogy 1-2 nap alatt ekkora daganat csak úgy kialakuljon? Mert mindig simogatom a nyakánál, és egyik napról a másikra nőtt oda, és ha jól érzem, tegnap óta nagyobb is lett.
2019. jan. 18. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy egy nap alatt nagyobb lett bármi is az, csak aggódsz és beképzeled.

Az én cicámnak szemölcs nőtt így a nyakán, teljesen bőrszínű és már elég nagy. Ártalmatlan, de fennáll a kockázata, hogy továbbterjedhet, lehet a tiéddel is ezt történt.

2019. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igenehet hogy csak szemolcs, inkabb az legyen mint valami daganat. Nem baj menj mielobb dokihoz holnap es kiderul.
2019. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, nyálmirigy gyulladása van, antibiotikumot kapott rá. Hál' istennek ez semmi komolyat nem jelent, hétfőn megyünk vissza.
2019. jan. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!