Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha elkóbotolt a...

Mit tegyek ha elkóbotolt a macskám?

Figyelt kérdés
2 napja nem jön haza. Mielőtt elment morgott akkor amikor etettem. Pedig nem szokott. A környéken mindent átnéztünk de nem találtuk sehol sem. Pedig valami nyávogásra hasonlító hangot hallottunk a szomszéd felől. Vissza fog jönni? Meddig bírja kaja nélkül?

2019. jan. 21. 15:11
 1/10 A kérdező kommentje:
*elkóborolt
2019. jan. 21. 15:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit. Vagy hazajön, vagy nem. Nem a kaja lesz a probléma, mert azt talál, akár fog egy galambot, hanem az autók. A legtöbb elkóborolt macska gázolás áldozata lesz, azért nem tér haza. Sajnos a macska ilyen.
2019. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Reménykedj, hogy hazajön, és ha ez történik, többet ne engedd ki.


Vagy ne lepődj meg, ha eltűnik, ha egyszer nem vigyázol rá.

2019. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd be a helyi állatorvos(ok)nál, menhelyen, helyi fb csoportban, esetleg plakátolj!

Lehet, hogy elgázolták, megmérgezték, ha szerencséd van, csak bezárták (pl. egy kamrába) - egyszer mi a saját macskánkat zártuk be vétlenül a kamrába, 4 napra, szerencsére nyár volt.

Meglepően sokáig bírhatja (hallottam olyat, hogy nyaralni ment el egy család, és egy bő hétre zárták be a saját macskájukat (szintén véletlenül), pedig le volt beszélve a szomszéddal, hogy majd eteti), de ez kondíció függvénye, és azé is, hol tud éjszakázni ebben a hidegben.

Ha esetleg beteg volt, lehet, hogy "meghalni" "bújt el":( - a mi macskánk a szomszéd padlására vonult el,sajnos:(

2019. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és az jelenthet valamit hogy morgott?
2019. jan. 21. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Erre vetettem fel, hogy esetleg beteg (volt)
2019. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szomszédokat kérdezd meg, lehet bement mondjuk a fészerbe, garázsba, és bezárták.
2019. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, hogy a szomszédot kérdezd meg nem zárták be véletlenül garázsba, pincébe, padlásra, melléképületbe?
2019. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kóborolt az el!a kutyák ölték meg

Még mist is ha rájuk gondolok eszembe jut Trudi,Cirimiri,Lili,Cili,Gombolyag,Müzli,Tulúz

Márí...stb.

Egyik se vilt beteg,nem szoktak elmenni,és! Találtunk már fojtott macskát!😭😭😭😭😭

A régi kutyánk Cézár és Morzsi sose bántották a macskákat,de Cézár egy idegen kutyával bírkozott(ami (valahogy) bejött a kertünbe)és meghalt,Morzsi meg már nagyon öreg,ezért az unokatesóink(velük egy udvarban lakunk)2 kutyát vettek még Morzsi mellé

És azt histem innen már érthető

Ezt megbosszulom!😭😭😭😭😭

2019. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén uccsó

És ez csak a "regényem " negyed része!

De nem irok le többet,műkönnyeket hullatok már így is😿😿😿😿

2019. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!