Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítás utáni...

Macska ivartalanítás utáni viselkedés?

Figyelt kérdés
Alig eszik, nem iszik. Bágyadtabb. Sokat sírósan nyávog, sokszor mikor megpróbálom simogatni, akkor is. Esetleg valami fájdalomcsillapítót adhatok neki? Az állatorvos nem javasolt semmit. Ha igen, milyet? Esetleg valami tanács?

2019. jan. 23. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: 1 napja műtötték.
2019. jan. 23. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig kaba volt es azt sem tudta holvan szegeny. Nyavogott es nem evett annyit. Nekem sem ajanlottak semmit egyedul a mutet utan kaptam 4 szep pirulat allitolag fajdalomcsillapito, amit 4 napig kellett adnom neki. Azon kivul semmi mast nem.. Allatorvos azt mondta termeszetes ha szedul es furcsan viselkedik elso nehany napban, mert egy ember sem ugy kel fel a mutet utan hogy jol van.
2019. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, az altató hatása. Pár nap és újra a régi lesz a cica.
2019. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicus?
2019. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már teljesen jól van, normálisan viselkedik! Köszönöm a kérdést és persze a válaszokat is! :)
2019. jan. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!