Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A menhelyeknek mennyire illik...

A menhelyeknek mennyire illik roszminőségű tápot adományozni? Arra is rászorulnak, jobb mint a semmi?

Figyelt kérdés

A szomszéd néni macskája meghalt és adott nekem egy csomó friskies indoor száraz macskatápot, meg brunos halas nedvestápot...

Azt mondta, hogyha nekem nem kell akkor kidobja, így elfogadtam.


Én viszont ezeknél jelentősen jobb minőségű tápokat adok a macskáimnak, így felmerült hogy egy menhelynek adom.


Kérdés, hogy Ők etetnek e ilyennel, rászorulnak?


2019. jan. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem nézik a minőséget, csak ne éhezzenek az állatok. Én 500ft/kg ért szoktam venni 2 db 20 kgs tápot. Így évente 2x adományozok. Plusz ha megyek akkor viszek minden olyan cuccot ami nálunk nem vált be de teljesen használható, pl játékok, egyéb tápok/jutalomfalatok stb.
2019. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét, jobb mint a semmi és ez is hasznos segítség.
2019. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a menhelyet amelyiknek adni akarod, hogy elfogadják e. Szerintem amúgy mindennek örül egy több száz állatos menhely...

Persze sok olyan van, ami kategorikusan csak X és Y tápot kér/követel, meg csak ilyen meg olyan játékot/kiegészítőt.

Hááát nem tudom, valahol oké, érthető de akkor annyira ne kuncsorogjanak pénzbeli adományért se...

2019. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint a semmi, elfogadják. Adományozd szegényebb menhelynek, örülni fognak neki.
2019. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!