Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiu macska ivarzik, haza jön még?

Fiu macska ivarzik, haza jön még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetvegen lenne ki ivartalanitva a kinti benti cicank, de sajnos tegnap este elment, a nőstény macskák után pár napja ezt csinalja, és attól félek nem jön haza. Kinti benti cica, be volt zárva a házba, de kiszökött a lábunk alatt. Nagyon hianyzik. :( szerintetek haza jön? Valami tanács arra az esetre ha hazajönne hogyan bírja ki hetvegeig a házban? Mert meg volt orulve hogy ő ki akar menni minden áron... és miután ki lesz ivartalanitva nem fog elmenni lány macskák után? Válaszokat koszi :)
2019. jan. 31. 01:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Meglett a cica egész éjjel kerestem :) már csak az lenne a kérdésem hogy hogyan tarthatnám bent a házban mert nagyon ki akar menni :/
2019. jan. 31. 02:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki boxot!

Másik idősebb kandúr komoly sérülést tud okozni neki...

2019. jan. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy. :D

Haza ment volna amúgy. Lehet, hogy napokba telt volna, de haza ment volna.


Nagyon nem tudsz vele mit csinálni, minthogy figyelsz rá, hogy ne tudjon kimenni. De az agyadra fog menni, ha nyávog is mellé megállás nélkül.

2019. jan. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem is inkább attól félteném hogy megverik, hanem hogy ezúton elkap valami betegséget, ez elég gyakori egyébként. Ivartalanított kandúr is csavarog, van nekünk is egy, de ezekből a harcokból ő már kimarad.
2019. jan. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetett volna lapos macska is belőle, ha elütik, de legalább ivartalaníttatjátok, ez nagyon helyes, utána elméletileg nem fog szökni. Box, nagyobb ketrec, szobakennel, amiben van helye mozogni, amikor annak az ajtaját nyitjátok (kaja, víz, alom), a szoba ajtaja, ablaka legyenek zárva, aztán ha ismét bent van a zárt helyen, akkor lehet a helyiséget nyitni. Remélhetőleg ezt ivartalanítás után már nem kell eljátszani. Esetleg vehettek olyan ketrecet, dobozt, amiben később utaztatni tudjátok autóban, járműveken.
2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvost hogy nagyon fontos lenne és most mindketto itt fekszik mellettem kábán, mert elvállalta őket még ma és már ki is lettek ivartalanitva :) köszi mindenkinek a segitseget, a napokban vettem szállítóboxot is nekik.
2019. jan. 31. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ivartalanított kandúr cica van, szintén kinti-benti. A csajok utáni vágya nyilván nincs meg, ettől függetlenül ő is állandóan ki akar menni, ha már jó idő van. De az én macskám egy kis kOcsOg :) mindig keresné a balhét.
2019. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyémek is folyton mennének :D már teljesen jól vannak egyébként. Azóta befogadtam egy testvérpárt egy fiút és egy lányt az utcáról már ok is ivartalanitottak, szoval mostmar 4 cicám van :D de nagyon féltem őket mert bármi történhet veluk kint, de sajnos nem lehetnek csak bentiek :/
2019. febr. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!