Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy nőstény macska hány éves...

Caszndra89 kérdése:

Egy nőstény macska hány éves koráig ivarzik? Esetleg egész életébe és nem számít, hogy, , nyugdíjas'' korba lépett? Sehol nem találok erre választ. Várom a válaszokat, aki tudja.

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Élete végéig. Náluk nincsen klimax, mint az embereknél. Ellenben felléphetnek hormonális problémák, gennyes méhgyulladás, minél idősebb az állat, annál nagyobb valószínűséggel.
2014. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, élete végéig, ha 15 évet él, akkor 15 évig. Éppen ezért sosem késő ivartalaníttatni.
2014. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4éves a cicám és nagyon félek, hogy a műtétet nem bírná, nem tudom mit csináljak,azt nem bírnám,ha valami baja lenne..
2014. dec. 1. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz, én is mindig féltem őket, hisz egy műtétnek mindig van egy kis kockázata, de ez rutinbeavatkozás, borzasztóan alacsony kockázattal, arról nem is beszélve, hogy az ivartalanítással megvédenéd egy csomó más betegségtől amik az ivaros cicákat fenyegetik, pl méhgyulladás, emlőrák, petefészekciszta, méhdaganat, stb. Ezek nagyon gyakoriak a nőstényeknél, és sokkal veszélyesebbek mint az ivartalanítás.
2014. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel mind tisztában vagyok,de azért ott motoszkál a fejembe az a mi van ha...4éves elmùlt,s nem bocsáltanám meg ha én tenném beteggé. Komolyan, erre nekem kell jobban felkészülnöm lelkileg..
2014. dec. 2. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
4 éves cica még nem öreg (nem nyugdijas. Nyugodtan lehet ivartalanitani. Csak nyugi!
2014. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4 éves macska még fiatal állat
2019. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!