Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ivarzik a cica?

Szerintetek ivarzik a cica?

Figyelt kérdés
A cicám 6,5 hónapos lány, s elég hisztis, nyivákol, ki akar menni (szoktuk sétáltatni). Viszont nem dörgölődzik, sőt nem is hagyja magát sokszor simizni, s az a jellegzetes gurulómozgás nincs meg nála. Csak hisztis vagy lehet hogy ivarzik? Első cica, csak az olvasottak alapján ismerem a tüneteket.

2012. nov. 5. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Tüzelésnél a hasát a földhöz szorítja, és úgy kúszik, a fenekét pedig felcsapja, és fura fejet vág. :D Ha ilyeneket nem csinál, akkor szerintem nem tüzel. Ja, és ilyenkor más illata is van a cicának, legalábbis a miénknek mindig más volt. :)
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem nem szoktak tüzelni... tüzeléskor elég jellegzetes hangjuk van és gurulnak is. :)
2012. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ivarzik. Minél előbb vidd ivartalanítani, mert ez rossz neki.
2012. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tüzel.
2012. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
Igen, tüzel a cicád, jobb lenne minél harabb ivartalanítani, mert ez sem nektek, sem a cicának nem jó! Sőt, ha rendszeresen kielégítetlen a tüzelése, akkor abba bele is pusztul!
2012. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, most ez az ivartalanítás...???

Perzsa cicem kb. 1,5 éves. Állatorvoshoz elvittem, azt mondta, még ezt a kis jót is sajnálom tőle ??

Elvittem másik orvoshoz..az is kitalált mindent..

-épp rajta volt a szerelem

-bolhás lett.

Az idő telik..Jön a tavasz, és én nem találok 1 állatorvost, aki ivartalanítaná...:(

A két orvos között 20 km a távolság, de vállaltam, elvittem..

2012. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:

Micsoda??????


Ilyenek vannak?????

Ugyanmár!

2012. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végülis mindegy, mert viszem jövőhéten ivartalanításra, ott majd megmondja a doki, hogy mi a helyzet.Csak kiváncsi voltam, hogy most ez az-e, mert ahogy a válaszokból is látszik, nem egyértelmű.
2012. nov. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!