Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvosi rendelőben vállaln...

Állatorvosi rendelőben vállalnak vajon boncolást?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap holtan találtam a kóbor cicát akit egy ideje etettem és próbáltam megszelídíteni. Nagyon ki vagyok akadva és érdekelne mi történt vele, de nem tudom mit szólna az állatorvos, ha megkérdezném tőle vállal-e ilyesmit - azért elég morbid dologról van szó

2019. febr. 1. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha elviszed boncolásra, akkor majd megírod, mi történt szegény cicával?
2019. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végül nem vittem el, mert a tetem már több napos volt, nem túl jó állapotban, másrészt magánrendelőbe járunk, és a dokimmal a saját cicám leleteit is alig tudom átbeszélni, annyira elfoglalt... A lényeg, hogy az üres telkünkre fialt egy mama cica, de én csak decemberben szereztem tudomást róluk, mert egyébként nem járok oda. Azóta etettem őket, addigra csak egy kicsi maradt, de ő nagyon furán nézett ki, pici sovány lábai és extra pici farkincája volt, viszont hatalmas hasa. Látszott rajta, hogy valahogy rendellenes, vagy visszamaradott, de betegnek nem tűnt. Minden nap jártam etetni őket, de sajnos csak annyit értem el ennyi idő alatt, hogy kb 1 méterre odajött mellém enni. Viszont ha megnozdultam, elszaladt. Már megvettem neki a féreghajtót is, hogy belekeverjem a kajájába. :( Egyik nap aztán nem talátam sehol, másnap pedig a szembeszomszéd udvarán feküdt holtan. Kilógó nyelvvel, félig nyitott szemekkel, és kínjában össze is csinálta magát szegény. (Eléggé ment a hasa) Vért, külső sérülést vagy hányás nyomát nem láttam rajta. Mi úgy gondoljuk, hogy megcsaphatta egy autó a kövesúton, és a hirtelen sokktól még beugrott a kerítésen (nagyon közel van az úthoz a kerítés), aztán ott maradt. :S Vagy beteg volt, de akkor meg nem hiszem, hogy nekiállt volna a végstádiumban kóricálni a szomszédban.
2019. febr. 2. 14:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2019. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Én is nagyon sajnálom, folyton azon jár az agyam, hogy lehetett volna ezt elkerülni. :( Elegem van a sok szemét, nemtörődöm, felelőtlen emberből, akik miatt ennyi szerencsétlen sorsú állat van! :S
2019. febr. 2. 16:30
 15/15 anonim válasza:

Rendelőben nem hiszik, de állatkórházban, meg az egyetemen, ( Állatorvos tudományi Egyetem) igen.

Egy rokonom ott professzor állatneurológiából.

Én meg a Se-ÁOK-on nőgyógyász professzor

2020. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!