Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már kellemetlenségetek...

Volt már kellemetlenségetek más gazdákkal állatorvosi rendelőben?

Figyelt kérdés
Minket tavaly tèlen akart kiküldeni egy hölgy a váróból,mert Fifike nem szereti a macskákat.

2017. okt. 13. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még soha semmi kellemetlenségünk,se macskával,se kutyával. Volt macsekom mindenki megakarta dögönyözni,mert gyönyörű cicus volt. Most kutyánk van,palotapincsi,de vele sincs különösebb probléma,mondjuk ő macskával nőtt fel.
2017. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A hölgy nem tudom mit rendezkedett, nem az övé a váró, neked ugyanolyan jogod van bemenni.

Amúgy a rendelőben-váróban másképp viselkedik minden állat, mert meg van ijedve, és mert az nem az ő területe.Ezért általában nem agresszívak egymással, azt is tudják hogy most itt sorstársak.

Nekem több kutyám van, köztük olyan is aki nem szereti a macskákat. Persze közvetlenül nem is engedjük össze őket a váróban, csak látják egymást. Macskát amúgy is hordozóban visz mindenki, kutyát pórázon, tehát vissza lehet tartani őket egymástól.

Macskáimat is szoktam vinni, idegen kutyától félnek, ezért csak a rendelőben veszem ki a hordozóból.

Olyan volt már, hatalmas nagy kutyával ajtó előtt várt a gazdája, mert bent kisebb kutyák voltak, meg cicák, és ne féljenek.Szerintem ilyesmit meg kell beszélni, és diplomatikusan, másokat figyelembe venni.

2017. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek,szerintem is meg lehet beszélni az ilyen dolgokat. A fenti esetnél is elnézést kértem,és mondtam a hölgynek,hogy mivel benti macska ezért nem vinném ki a -10C°-ba,de ha gondolja menjenek ki nyugodtan és szólok ha ők jönnek. Erre közölte,hogy egy egy büdös macska miatt ő nem fog kimenni. Erre a válaszom: Én pedig nem fogom kivinni egy ostoba gazda miatt a cicám,aki kb. 5-ször annyiba került mint a szapis kutyája,(nem vagyok sznob,és nem is volt szép ez a beszólás de már felidegesített) aztán már csak hápogott. Én úgy gondolom,hogy ilyen esetben annak kell kimenni aki nem tud viselkedni.És az nem a macska volt a hordozóban.
2017. okt. 13. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is helyre tettem volna, ne aggódj.

Igazad volt.

2017. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fifikével érkezö hölgynek nem tetszett, hogy macskával megyek (mert "Pöttömnyunyu" fél tölük. Hát én meg pont leszartam, nekem ne magyarázzon.


Egyszer meg bejött egy srác a valamilyen oriáspokjával, és mellém ült. Szinte teleportáltam a váro legtávolabbi csücskébe :D

2017. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére velem még ilyen nem volt. De igazad van, biztos nem vittem volna ki. Ha nem tud viselkedni a neveletlen kutyája, akkor menjen ki ő. Érdekes az én kutyám szépen tud ülni mellettem, ha 5 macska van bent akkor is.
2017. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:ugye, hogy ugye?


Az enyém is nyugisan ül, se macska se másik kutya nem érdekli. Nevelés kérdése szerintem.

2017. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok újra. Nekem több kutyám van, szinte mindegyikkel voltam már rendelőben.Nem teljesen nevelés kérdése, mert az én kutyáim alapvetően "neveletlenek", mert szörnyű helyekről lettek mentve, legtöbb már felnőtt, sőt idősödő kutyaként.

Sok bajuk volt már életükben, sokan is vannak,emiatt és koruk miatt amikor hozzám kerültek már nehezebben nevelhetők./mint egyetlen kutya, akit kiskorától nevel valaki, és aki jó helyről, rossz tapasztalatok nélkül került hozzá/.De alapvetően tudnak viselkedni, simán be lehet vinni őket rendelőbe, félnek inkább, nem agresszívak.Soha nem jutna eszembe, kiküldjek valakit, mert én bemegyek a cicámmal, mert velük is megyek néha.

Az ilyen ember azt hiszi, minden őérte van.

2017. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Eddig én is csak megijedt, "bociszemű" kutyákat láttam a rendelőkben,tőlem aztán bármilyen kutya odajöhet hozzánk ha akar,semmi baja nem lesz a macskának a hordozóban,és nem is fél a kutyáktól. 5-ös,Fifike nem félt a cicától, Fifike csaholta a cicát. Mondjuk mindenkit ugatott,szóval nem a cica volt a fő gond szerintem.
2017. okt. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!