Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ennél a tápnál ízek...

Miért van ennél a tápnál ízek szerint ennyire hatalmas minőségbeli eltérés?

Figyelt kérdés

Bozita Feline mind


Outdoor & Active:

Csirke, jávorszarvas (4% a falatokban), sertés, marha, kalcium-karbonát, csipkebogyó (0,06%), élesztő (ß-1,3/1,6-glükán, 0,01%), körömvirág kivonat.



Indoor & Sterilised:

Csirke (90% a falatokban), sertés, kalcium-karbonát, élesztő (ß-1,3/1,6-glükán, 0,01%), L-karnitin (0,001%).



Sensitive Hair & Skin:

Csirke, lazac (7,2% a falatokban), sertés, kalcium-karbonát, élesztő (ß-1,3/1,6-glükán, 0,01%).


A hústartalom NAGYON más, mégis az ár forintra pontosan ugyanaz mindnél...


2019. febr. 1. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elirás.

A eredeti lapjukon a is ~ 30% a csirkehús tartalom a Indoor & Sterilised-ben.

És a többi is ~30% húsra jön ki.

2019. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne csak ezt nézd, az analitikai összetevőket keresd, ahol csak százalékok vannak.

Az egész tápnak cirka 30% lehet a hústartalma (most nem kerestem rá, csak kb), ebből az egyiknél 90%a csirke fixen, míg a másiknál nagy része csirke, de van benne szarvashusi is...


Ez olyan, mintha azt mondom, hogy brassóit karajból meg tarjából csinálok. Az egész brassóinak egyharmada a hús ugye, mert a többi krumpli. De azon az egyharmadon belül meg tudom mondani, hogy pl 30-70 a karaj-tarja arány. :) és máris másképp hangzik, ha azt mondom, hogy a benne lévő hús 70%a tarja, mintha azt mondom, hogy az ebédnek az egyötöde a tarja... :)

2019. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!