Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kandúr elkezdett jelölni?

Ha egy kandúr elkezdett jelölni?

Figyelt kérdés
Ivartalanítás után abbahagyhatja?
2019. febr. 4. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Heréld ki!
2019. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak kicsit ritkábban
2019. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, de általában javul a dolog. Előtte lett volna célszerű
2019. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyors vagy, megúszhatod a további jelölgetést, de nem tuti! Az én macskám 2 éves volt, mikor elkezdett jelölni egy másik ivartalanított kandúr hatására, 2 nappal később ivartalaníttattam, azóta nem fordult elő egyszer sem, most 7 éves.
2019. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván ki akarom herélTETni. Természetesen előbb lett volna célszerű, de nemrég került hozzánk, amúgy csak tipp, hogy 8 hónapos. Célba vette a plüssöket. Én már szerettem volna ivartalanítani, de mindig közbeszól valami rohadt betegség.
2019. febr. 4. 20:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha megszokja akkor max ritkul. Nekem 2 kandúrom van itthon, mindkettő ivarzás előtt, 5-6 hónaposan lett ivartalanítva, egyik sem jelölt sosem.
2019. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5 hónaposan heréltettük ki őket, de jelölnek így is, voszont nen büdös...



Hát most van a szezon, hajtja a vére, persze, hogy jelöl. Mit hittél?

2019. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi azonnal elvittük, miután először láttuk jelölni (2 napra rá), és nem maradt meg ez a szokása. Illetve jobban mondva inkább nem alakult ki vagy rögzült benne ez a szokás.
2019. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti, okoskodás helyett végigolvashatnád a többi hozzászólást, és rájönnél, hogy mit hittem! Mivel nálam sem volt a macska előtte. Tudod, ha csendben maradtál volna.... tudod, hogy van tovább.
2019. febr. 4. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem legalább 30 macskám volt, nem okoskodok...


Szomszédom macskája panelból mászott ki, mert "bagzanak". Meglógott. Most mit írtam rosszat? Szezon van...


Mi azért ivartalaníttatunk ivarérés elótt, de hiába, voszonr nem büdös a vizelet... Mint egy ivaros kanmacskáé.


Nem írtam hülyeséget, okos.

2019. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!