Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám?

Eltűnt a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap tűnhetett el.😭 Foleg az a rossz hogy benti macska es sose volt még kint. Nagyon féltem.😓😓Ivartalanitott.. nagyon felek hogy nem jon vissza..😢

2019. febr. 12. 15:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek mennyi az esélye hogy visszatér?
2019. febr. 12. 15:50
 2/18 anonim ***** válasza:
Sok, az ivartalanított macskák visszajönnek, nyugi, nem olyan buta állat a macska, írd meg, hogy megtaláltad e
2019. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha benti macska, akkor hogy került ki?
2019. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van benne chip?

Sokaknál bevált már, hogy kitették az almot a bejárat elé. Messziről megérzik a saját szagukat és így könnyebben visszatalálnak oda, ahonnan elmentek. Próbáld ki!


A másik, amit tehetsz, hogy plakátokat ragasztasz ki, illetve netes csoportokban, facebookon, cicás oldalakon kiírod, fotóval, és pontos helyszínnel (pl. ha Bp, akkor melyik kerület, milyen utca), ha van, különös ismertetőjellel, stb.


Remélem, minél előbb hazatalál!

2019. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szegény tzitza....
2019. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Remelem nemsokara megkerul! Nem figyeltunk es kisurrant... eleg kivancsi cica... remelem jol van es hazatalal
2019. febr. 12. 16:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesz az,viszont folyamatosan pásztázd a környéket,menj ki este is amikor nyugi van,és keresd.Nekem lakótelepen tűnt el egyszer,kiszökött,folyamatosan kerestem,4 nap múlva ott gubbasztott a lépcső alatt,világított a szeme sötétben,így találtam rá.Drukkolok.
2019. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszi a tippet ki is raktam a almot! Es az lenne még a kerdesem hogy ha visszajon viszont nem tud bejonni akkor megint elmegy? Mert hát ugye az ajto be van csukva szóval attol felek hogy hazajon de nemtud bejonni es elmegy megint..
2019. febr. 12. 16:17
 9/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Szólítsd a nevén, hátha meghallja.
2019. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ha visszatalál, és nem vagytok otthon, akkor a közelben marad és ott lesz, amikor ti is
2019. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!