Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám?

Eltűnt a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap tűnhetett el.😭 Foleg az a rossz hogy benti macska es sose volt még kint. Nagyon féltem.😓😓Ivartalanitott.. nagyon felek hogy nem jon vissza..😢

2019. febr. 12. 15:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Rendben irok majd ha elokerul! Nagyon remélem hogy megtalaljuk épségben..😓
2019. febr. 12. 16:24
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy azon is aggódom hogy valaki befogta magának.. nagyon szép fajtatiszta cica..😓faluban élek ha ez szamit
2019. febr. 12. 16:56
 13/18 A kérdező kommentje:
URISTEN MEGLETT!!!!!!😍😍😍😍 VISSZAJOTT!!!!!!!!!! kineztem az ablakon hogy hátha és ott ült a kirakott alom mellett!!!!!!!! Nem hittem a szememnek, nem szamitottam ra!!!!!!! Koszonom az otletet hogy rakjam ki az almot ugylatszik bevalt KOSZONOM!!!!!😍❤❤💖💖
2019. febr. 12. 17:35
 14/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Nah. :D
2019. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és nagyon örülök, hogy előkerült! Még én is megkönnyeztem :) Vigyázz a cicára nagyon! :)
2019. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Virike2018 válasza:
remélem visszajön.egyik ismerősömmel is ez történt mostanában ő is ivartalanítva van de sajna nem jött vissza :(
2019. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos tud lenni például egy GPS-es nyakörv... Tudom hogy nem olcsó, mert a kütyü 20k de mint nekem is eltűnnek macskáim és ezzel nyomon tudnám követni melyik szomszédom a tettes mielőtt vádaskodom velük vagy szétverném a pofáját és bizonyítéknak is jó ha feljelentem. Mert most már az következik 5 elpusztított kedves macskám után.
2019. ápr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Benti tartás mellett szerencsére ezektől a problémáktól sem kell tartanom. Ugyanúgy ki lehet vinni a cicát hámmal sétálni, vagy lehet nekik kifutót építtetni, amiért szerintem megéri kiadni a pénzt, ha a cica biztonságáról van szó. Esetleg erkélyre macskahálót építtetni. Így a kecske is jól tud lakni és a káposzta is megmarad.
2019. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!