Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha keverek két tápot?

Az baj ha keverek két tápot?

Figyelt kérdés

Van egy száraztáp ami nagyon bevált... Az Applaws egyik tápja.

Annyi vele a probléma, hogy nagyon kicsik a szemek. Ezért arra gondoltam, hogy kevernék hozzá mást is, nem sokat, a napi adag 25-30%-át mondjuk a kevésbé jó összetételű Hill's Science Plan Adult 1-6 Oral Care-ből.


És akkor valamennyit biztosan rágnának.


A negatívuma ennek az, hogy az amúgy teljesen gabona, kukorica és rizs mentes Applaws táphoz kerülne egy kics barna rizs és kukorica, kukoricaglutén...


2019. febr. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Igen baj. Ráadásul a tápok tömény mérgek.
2019. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1. Álljál már le! Minden 2. kérdésnél látlak, agyon idegesitő vagy, senki nem kiváncsi a konteóidra!
2019. febr. 14. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan keverheted, ha ízlik nekik és hajlandóak megrágni, akkor nem lesz gond. Az enyémek bármit képesek rágás nélkül megenni, külön öröm számomra, ha véletlen kedvük támad rágni valamit :D
2019. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számíts rá, hogyha az egyik jobban ízlik, akkor simán kiválogatják. :D

Most az enyém is ezt csinálja, kaptam ajándékba egy jóóóval drágább tápot, mint a miénk, keverve kapja, simán kiválogatja az újat, hogy hogy hú az valami más és finomabb. Pedig amúgy alapból nem rossz minőség, amit kap, és szereti is, eszi is. De most így nem. :D


Amúgy érdemes lehet márkán belül is nézelődni, ha az összetétel miatt aggódsz, van, hogy eltérők a szemek méretei. Mi is jártunk így, alapvetően egy fajtát kap, gondoltam legyen némi változatosság, egyszer vettünk más ízt ugyanabból a márkából, hát abban tök más alakú, és jóval kisebb szemek vannak, emiatt kevésbé is vált be.

2019. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a válogatás nálam is igaz... :D Mármint az én macskáimnál. Ha valami újat hozok neki, már úgy adom oda, hogy azt mondom, hogy nagyon drága volt és hiper-szuper-prémium minőségű... Hátha érti és hajlandó lesz megenni, pedig alapvetően én is odafigyelek, hogy mit adok nekik. :D
2019. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!