Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmaradt a cicánk vagy...

Megmaradt a cicánk vagy elpusztul?

Figyelt kérdés

Tegnap a lányciciánk ugy jött haza hogy a hátsó lábára nem tudot rá álni,rettenetesen sirt mikor megnéztük hogy mi történt vele.nem tudom hogy mi történhetet gondoltunk arra hogy autó ütötte el,de külsérelmi nyoma nincs csak a hátsó lába fáj,lehet hogy kutya megropantotta sok az ut

cába a kobor kutya.Meg,arad a cicus?adtam neki fájdalom csilapitott,enni eszik,de viszont csak féloldalvást áll a lábán,olyan mintha lapos lenne a feneke.ugrálva közlekedik az elöszobába,maga alá pisilt szegény,a párom szerint véres a puncija.megmarad,mit tegyünk vele,nagyon szertjük a cicust


2008. nov. 9. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(((((((

Én is megsimiztem az én cicámat most...

De így legalább mindent megtettetek, minden esélyt megadtatok neki.

Mit mondott az állatorvos, miért?

2008. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az állatdoki szerint belsö vérzése volt amit elálitott,a veséje roncsolodott meg a belsö szervei.pontosan nem tudni mi történt vele,hogy mi okozta ezt neki:(
2008. nov. 13. 07:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajnálom hogy rátapintottam a lényegre,bár ne belső vérzése lett volna!!!!De a testnyílásokon jelentkező vérzés állatok esetén,főleg cicáknál nem sok jót jelent...ezért tippeltem én is rá.Részvétem még egyszer!LIzy

2008. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!