Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megéri macskànak...

Szerintetek megéri macskànak venni ivókutat, nem fog tönkremenni? Sok mindenkinél olvasom, hogy elromlott nekik.

Figyelt kérdés

Zooplus-ról szeretnék rendelni, de sajnos nagyon soknàl olvasom, hogy hamar vízkövesedik és így tönkremegy. Vesés a cicàm, úgyhogy elég sokat iszik, szóval ebből a szempontból nekünk megérné, mert a csapról szeret a legjobban inni.

Tudom, hogy rendszeresen vízkötleníteni kell, de még így is tönkremehet, ha jól tudom.

Előre is köszönöm!


2019. febr. 26. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A miénk elég régóta (1,5 lassan 2 éve) működik, hibátlanul. Nekünk megérte
2019. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb befektetés a cicád egészségébe! Rendszeresen kell tisztítani és nem lesz vele gond!

Nekünk a CATIT Design ivókút van meg (Zooplus szintén). Kell hozzá szénszűrő, de az igazán segít, kb havonta érdemes cserélni. Motorból van 2 db nekünk. 1-1.5 hetente átmosom a kutat, a motorokat 2 havonta ecetbe áztatom 1-2 órára (addig a másikat teszem be), ez gyönyörűen leszedi a vízkövet, utána átsikálom, napon megszárítom, elteszem a dobozába.

Mielőtt ez a rendszer volt, nem tudtam hogy lehet szétszedni a motort és rendesen kitisztítani (neten vannak videók) akkor 6 hónapig bírta a motor és bekrepált.

2019. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat!:) Ezt jó tudni. Első, megkérdezhetem, nektek milyen van?
2019. febr. 26. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenünk van; lehet hozzá rendelni pótszűrőt, pót szivattyút, annyira nem vészes az ára sem.

2019. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2019. febr. 26. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem túl magas ez az itató?

Nézegettem már én is többfélét zoopluson, a linkelt modellt külföldi oldalon is, de én nagyon magasnak érzem egy átlagos termetű cicához.

2019. febr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Átlagos házimacsekok isznak belőlük nálunk. Gyorsan megnéztem,azt írják az oldalon, hogy nagyjából 17 cm magas (nem vagyok otthon, szóval bízzunk benne) próbáld meg esetleg, hogy felrakod olyan magasra a tálat(mondjuk a tál magasságát vond le belőle), hogy megnézd mennyire kényelmes/kényelmetlen a cicusnak.Tudom, nem ugyanaz, de viszonyításnak jó lehet.
2019. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk talàn inkàbb az a baj ezzel a típussal, hogy nekünk olyanra lenne szükségünk, amelyikből úgy jön ki a víz, mint a csapból, mert az én cicàm azt szereti. Néztem olyanokat is, csak azokat kevésbé dícsérik...
2019. febr. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!