Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek cuki a macskátok?

Nektek cuki a macskátok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én macskám nagyon cuki! Szeret a nyakamba ugrani, és úgy utazni a lakáson belül. Az egész család oda van érte. Nagyon hízelgős, szelíd cica.
2019. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igen, nagyon cuki, főleg mikor az orrom alá fingik alfában,
2019. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, mivel eteted a macskádat? :/
2019. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindegy mivel eteted,mivel a macska nem zárt rendszer fingani akkor is fog. És halkan,alattomosan,borzalmas büdöset.


Kérdéshez: igen cuki. mindig a hátán hempereg és állandóan enne. ha már tele van akkor is kunyerál. az ablakpárkányon alszik csak annyira dagi hogy nem fér el rendesen és néha legurul xD

2019. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél még sosem tapasztaltam... Embereknél is bizonyos ételek okozzák, úgyhogy szerintem a macskáknál sem mindegy, mit kapnak enni. (Bocsi az OFF-ért.)
2019. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért,szerinted a macska az emésztési gázokat hol engedi ki? a fülén? max még nem fingott úgy hogy halld. az nem azt jelenti hogy nem szokott.
2019. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!