Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Társ, család nélkül élő...

Társ, család nélkül élő emberek, nektek miben változott meg az életetek, hogy lett macskátok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Jaj ez ilyen “macskásnénis” kérdés?
2018. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Semmiben. Egy macska nem enyhíti a magányt, attól, hogy ott tekeredik a lábad között, mikor hazaérsz, nem lesz kivel megosztani az "emberi" problémáidat, max 3 percig eltereli róla a figyelmed. Egyébként meg a macska nem kutya, hanem "elvan magának" típusú állat, nem fogja felrúgni az életviteledet.
2018. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Többet beszélek magamban :))

Igazából a cicához. Meg a bevásárlólistámon szerepel a cicakaja, és az alom.

Meg beszélek az udvaron, hogy cica, gyere. A szomszédok meg biztos hülyének nézni, mivel nem tudnak magyarul 😅

2018. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én életvitelemet felrúgta a macska. Az enyém nincs el magában, nyávog, ha nem kap elég figyelmet. Lehet, hogy egy idő után hozzászoknak ahhoz, hogy a törődés az etetésben merül ki, de kivirágzanak, ha tényleg foglalkozik velük az ember.
2018. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozom vele, persze. De azért alapjában Ben rúgta annyira fel az életemet.

Most itt fekszik rajtam, de nem bújós csak ilyenkor alvásnál. Játszani is inkább magában játszik, pedig próbálkozOM.

2018. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megváltoztatták az életemet. Többek közt (nekem nem csak egy van) abban, hogy reggelente mindig előszeretettel ugri-bugriznak és már várják a hamit. Nyávognak, kérlelnek, ha éhesek, vagy játszani akarnak/simogatásra vágynak.

Sokszor együtt eszem velük. Ők cicuskaját, én főtt ételt. Így kicsit olyan, mint egy közös étkezés.

Este ha lefekszem rám másznak,mellém bújnak. Együtt filmezünk, lustizunk és alszunk. Mintha tényleg lenne családom.

2018. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!