Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska bunker készítés?

Macska bunker készítés?

Figyelt kérdés

Macska búvóhely ötleteket tudtok írni? :D

Mint minden macska, nagyon szereti a meleg helyeket, ezért félig zárt helyet szeretnék neki. Könnyen elkészíthető legyen.



2019. febr. 27. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kintre gondoltad?

Egy régi hűtőtáska pl remekül szigetel. Teszel bele még hungarocellt és kész. De egy faláda is jó ha ki van bélelve.

Bentre karton doboz, vagy kapható mindenféle macska ágy és barlang.

Azt vedd figyelembe hogy nem minden macska szereti a zárt helyeket, mert nincs menekülési útja.

2019. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bentre szeretném. Mindenképpen szeretnék hagyni egy kis "menekülő" utat, meg egy kis ablakot is :D Elfelejtettem odaírni, hogy a kartondoboz nem jó, mert van egy kutya a házban, akinek a kartondoboz-szétszedés a kedvence :D
2019. febr. 27. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy pár macskám, én is probálkoztam ilyenekkel feleslegesen.

Ha elakart bujni arra jo volt a szekrény.

2019. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En egyszer szivacslapbol csinaltam kuckot.Meg asszem,hogy a macskaorseg oldalan lattam egyet.Kell hozza egy kartonlap,2 drotfogas.A fogasokat szethajtod es csinlasz beloluk egy vazat amit rogzitesz a kartonhoz.Olyan lesz kb mint egy sator.A vegen rahuzol egy nagyobb polot.A nyakkivagas lesz a bejarat.Szerintem a kartondoboz is jo lehet,ha valami ruhaanyaggal bevonod.
2019. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!